Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка. 14 червня 2022 року

Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка. 14 червня 2022 року

Доброго дня, громадо!
Коротко розповім про ситуацію на Близнюківщині сьогодні.

Автобусне сполучення
Домовленість з перевізником Яворіним досягнута. З минулого тижня курсують автобуси на маршруті Лозова-Близнюки. Щодня ведемо з ним перемовини і щодо руху транспорту у неділю, і щодо відновлення шкільних маршрутів з початку навчального року. Хочу наголосити, що стала робота автопарку залежить в першу чергу від наявності пального.

Гуманітарна допомога
Питання з гуманітарною допомогою досить болюче. Бо скільки б добра не робили, все одно знаходяться ті, хто зводить всі починання нанівець. Запевняю: допомогу селищна рада отримує централізовано з логістичного волонтерського центру і працівники ради та старости передають всім і кожному, розподіляючи рівно в тій кількості, в якій вона надходить до нас. Перерозподілу чи розкомплектування НЕ допускаємо.

Щодо видачі борошна і цукру, то рішення приймаємо безпосередньо на місці, намагаючись охопити всіх жителів громади та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Близнюківщини.
У теперішній час, коли багато українців залишилися взагалі без води та їжі і постійно перебувають в укриттях через обстріли, логічно бути вдячними за будь-яку підтримку.

Благоустрій
Зараз докладаємо максимум зусиль задля забезпечення пальним комунальних служб. Саме вони утримують території населених пунктів у задовільному стані. То парки, узбіччя та території об’єктів соціальної сфери комунальники вчасно обкошують.

Освіта
Навчальний рік 2021/2022 закінчився і зараз готуємо перелік першочергових ремонтних робіт по закладах освіти. Так, вже розпочали ремонт покрівлі та системи опалення в Лукашівській філії та провели закупівлю труб для ремонту системи опалення у Близнюківському ліцеї.

Користуючись можливістю, щиро дякую керівникам закладів освіти, де функціонують їдальні та кухні, і вчителям та вихователям, які, окрім педагогічної діяльності, виконують і функції кухарів.

Опалювальний сезон
З 1 липня активізуємо роботу щодо підготовки до опалювального сезону. Життя продовжується. Поступово готуємось до нормального функціонування всіх закладів освіти з 1 вересня. Гадаю, що розпочнемо і завезення вугілля.

Залізниця
Залишається відкритим питання залізничного сполучення – це і Дніпровський напрямок, і сполучення зі станціями Дубово, Гаврилівка, Харків. До селищної ради надійшло звернення зі 120 підписами громадян щодо відновлення роботи залізниці. Ми переслали його до відповідних органів влади, але треба розуміти, що це масштаби навіть не обласного рівня.

Старостинські округи
Старости працюють щодня фактично без вихідних, то з усіх питань звертайтесь до них або безпосередньо до селищної ради. Якщо є нарікання на недопрацювання, повідомляйте. Будемо разом вирішувати проблемні питання.

Сільське господарство
Аграрії працюють на своєму фронті, проявляючи героїзм. Сьогодні жодного квадратного метра не засіяних земельних площ на території громади немає. Зараз вже готуємося до збирання ранніх зернових культур. Працюємо над тим, щоб українці були забезпечені хлібом.

Пальне
Проведено закупівлю пального для бригад екстреної медичної допомоги. Сьогодні медики стоять на передовій, надаючи допомогу не тільки жителям Близнюківщини, а й сусідньої Барвінківщини, яка потерпає від обстрілів. Дякую за самовіддану працю.

Вода
Звертаюсь до всіх жителів громади: раціонально використовуйте воду. Поливаючи городи без обліку, ви залишаєте своїх же сусідів зовсім без води. Давайте будемо людяними і з розумінням ставитися один до одного.

Культура
Працівники культури готуються до проведення урочистостей з нагоди Дня Конституції.

Спорт
На жаль, проводити планові спортивні змагання ми не можемо через загрозу бомбардувань, але потихеньку на аматорському рівні відновлюються тренування. Так, Віта Березницька вчора провела першу зустріч з гирьовиками.

Ремонт доріг
Наостанок про дороги. Між населеними пунктами вони ремонтуватися поки що не будуть, бо Казначейство не пропускає видатки, не визначені як першочергові.

То давайте набиратися терпіння, працювати на своїх робочих місцях, допомагати один одному і сприяти наближенню перемоги!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *