Субота, 1 Квітня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Власник видавництва дитячих книг захищає Україну

Власник видавництва дитячих книг захищає Україну

  • Як давно я не тримав в руках газету, – ніжно взявши до рук «Нове життя», сказав гість редакції. – А папір же дорогущий.
  • Так, дуже дорогий, а зараз і друкуватися не маємо змоги, бо і дорого, і логістика зруйнована та ще й інші чинники цьому не сприяють, – відповіла я. – А звідки у Вас розуміння ціноутворення на папір?
  • Та як же не знати, коли я друкую дитячі книги…

У суворому військовому чоловікові з ясними очима важко вбачити його дуже мирну і красиву професію. До нас завітав власник Харківського видавництва СМАЙЛ Олександр Крупський.

«Місія мого видавництва важлива – це яскраві та доступні книги для всієї родини. Протягом 15 років ми з цим непогано справлялися і після війни обов’язково продовжимо роботу, – розповідає Олександр. – Діти повинні бути оточені красою, яскравістю, цікавими повчальними розповідями, тоді їхнє дитинство буде щасливим і з них виростуть достойні люди, які вміють бачити красу і дарувати добро оточуючим».

Війна застала Олександра вдома у Харкові, і він відразу пішов захищати рідну землю, бо має контракт резервіста територіальної оборони. Видавництво СМАЙЛ призупинило свою роботу, його працівники наближають перемогу кожен і кожна на своєму фронті: хто служить, хто волонтерить, а дехто рятує дітей. Сім’я захисника знаходиться зараз у безпечному місці, хвилюючись за найріднішу людину, яка стоїть разом з побратимами на варті миру, захищаючи від рашистської навали Україну.

  • Олександре, побажайте щось читачам «Нового життя».
  • Бажаю всім миру, якнайшвидшої перемоги та повернення до мирного життя.
  • А я зичу Вам сил і витримки, щоб здолати ворога і повернутися у красивий і яскравий світ видавництва дитячої літератури.

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *