Субота, 4 Лютого, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Уманець та Забашта – керівники, які налагодили роботу галузей під час війни

Уманець та Забашта – керівники, які налагодили роботу галузей під час війни

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова Луценко розповідає про людей, які роблять величезний внесок у наближення перемоги:

– Хочу познайомити всіх з двома нашими регіональними героями!
Можливо не всі їх знають в обличчя…

Уманець Микола – директор регіональної філії “Південна залізниця” АТ “Укрзалізниця”, саме він та злагоджена робота його команди, в самі тяжкі часи евакуації, змогли витримати це неймовірне навантаження та організувати евакуацію тисячі людей! Щоразу, після обстрілів орками залізничних станцій швидко відновлюють все і роблять неймовірне, щоб робота не зупинялась!

Забашта Віктор – директор КНП Харківської обласної ради “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Він працює 40 років в медичній галузі, але впевнена, що зараз для нього та його команди найважчі часи.. Чути про “200” та “300” страшно, а медикам доводиться кожного дня під обстрілами вивозити, рятувати, ризикувати власним життям і бути відданим своїй професії. Це можуть далеко не всі…

Окремо важливо, що два наших регіональних героя, можуть тримати команду, яка повністю їх підримує та працює єдиним організмом!
Хлопці, Ви – круті!

PS: Харківщина налічує багато героїв, які є серед чоловіків та жінок. Про всіх хочеться написати і окремо подякувати кожному і кожній.
Слава Україні🇺🇦.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *