Середа, 7 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Селищна рада інформує. 22 червня

Селищна рада інформує. 22 червня

🇺🇦 Вітаємо, друзі! Героїчна боротьба України з окупантами триває.

Станом на цю годину маємо для вас наступні новини:

✅ сьогодні – День скорботи і вшанування пам’ятi жертв війни в Україні. З цієї нагоди у громаді відбулося традиційне покладання квітів до Меморіалу Слави. Німецько-радянська війна, яка стала складником Другої світової війни, тривала від 22 червня 1941 року до 8 травня 1945 року. ЇЇ бої стали одними з наймасштабніших у воєнній історії ХХ століття. Офіційно повідомляють, що війна забрала життя кожного п’ятого українця. На жаль, зараз, через 80 років, тисячі українців змушені переживати жахи війни – звірства, депортації, табори, геноцид. росіяни зараз діють так само, як гітлерівські карателі. Але ми вистоїмо та переможемо, бо загибель тиранії – неминуча.

✅ триває видача гуманітарної допомоги. Наразі близнюківці можуть отримати борошно та цукор. Вимушені переселенці також – дитяче харчування та засоби гігієни для малюків. Нагадуємо, що по вулиці Незалежності, 39 у Близнюках працює Банк одягу. Тут ви можете знайти потрібні собі взуття та одяг, а також – залишити свої речі для інших.

✅ розпочато видачу допомоги від Товариства Червоного Хреста. Наразі вона передана внутрішньо переміщеним особам у двох старостатах громади. Далі видача буде проводитися по мірі надходження допомоги від гуманітарної організації.

✅ Уряд своїм рішенням підтримав запуск трьох програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності та створення нових робочих місць в межах економіки воєнного часу.

📌 Більше за посиланням – https://kharkivoda.gov.ua/news/116254

✅ ветерани та їхні сімʼї можуть отримати фінансову підтримку власної справи у розмірі — до 20 000 грн. Український ветеранський фонд запустив проєкт з мікрофінансування бізнесу. Ветерани та члени сімей ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

📌 Деталі за посиланням – https://cutt.ly/AKcbGR0

✅ щодо мобілізаційних завдань. Законодавством встановлено, що бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань (замовлень).

Тобто до пропозицій бронювання повинні включатися військовозобов’язані, які працюють на підприємствах, в установах і організаціях , які є виконавцями мобілізаційних завдань (замовлень). Наголошуємо, що оплата продукції, вирощеної за умовами мобілізаційного завдання, буде проводитися за цінами, що діють на момент його виконання.

За отримання мобілізаційних завдань аграріям району потрібно звернутися до Лозівської військової адміністрації з листом про затвердження мобілізаційного завдання.

☎ з усіх питань, що виникають, аграріям рекомендуємо звертатися за телефоном – 066 158 13 33 (спеціаліст Лозівської районної військової адміністрації Сергій ЦАПЕНКО).

Якщо залишилися запитання щодо мобілізаційного завдання, повідомте, будь ласка, Близнюківську селищну раду.

Зразок заяви – https://cutt.ly/IKcO58m

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *