П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Змагання з волейболу на Кубок пам’яті Володимира Лисяка проведено

Змагання з волейболу на Кубок пам’яті Володимира Лисяка проведено

Президент федерації волейболу Близнюківщини Володимир Лисяк 23 червня відзначав би свій день народження, але його серце перестало битися ще рік тому. Втім, пам’ять про людину, яка була закохана в спорт, особливо волейбол, його добрі справи та дієва підтримка юних любителів спорту, назавжди закарбовані в пам’яті земляків.

То, незважаючи на воєнні дії, в пам’ять про непересічну людину, жіноча збірна з волейболу Близнюківської громади вчора вирішила провести змагання з пляжного волейболу. До слова, спонсором цього заходу стала донька Володимира Лисяка – Наталія Кузнєцова.

Волейболістки із задоволенням зіграли декілька ігор, згадали мирні часи та ті великі змагання на Кубок президента федерації волейболу Близнюківщини, коли в спортзалі збирались команди дівчаток з різних куточків України.

Тренер з волейболу ДЮСШ Світлана Черкас ділиться: «Змагання з пляжного волейболу зараз, коли триває війна, для нас, учасниць, стали ковтком свіжого повітря, поштовхом до майбутнього життя та спортивних досягнень. Вчора ми грали під дощем і жодна не залишила майданчик, хоча з краплями дощу на наших обличчях перемішувались сльози радості за те, що живемо, що маємо змогу ось так зібратися на стадіоні в рідних Близнюках у червні 2022 року. Я дякую тим, хто відгукнувся і підтримав пропозицію пограти у волейбол. Вірю, що скоро Україна переможе рашистів і відновляться тренування та змагання. Дуже сумую за своїми вихованцями, яких доля розкидала по всіх усюдах. А ще, думаю, що Володимир Іванович Лисяк слідкував за нами з небес і посміхався, погладжуючи свою сиву шевелюру».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *