Понеділок, 20 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Війна не завадила створити сім’ю

Війна не завадила створити сім’ю

Каплієнко Віталій у Близнюківському ДРАЦС сьогодні, 24 червня, зареєстрував шлюб з Тетяною. 46-річний близнюківець до війни довгий час працював у Райсількомунгоспі, потім поїхав на заробітки, то довелося і дороги будувати в Україні.

Віталій учасник бойових дій, бо служив в 2015- 2016 та 2019-2020 роках в зоні АТО, захищаючи цілісність України. За місяць до повномасштабного вторгнення росії в Україну вирішив підписати контракт на військову службу, то війну зустрів на службі. Чоловік розповідає: «Багато чого довелось пережити мені та побратимам за цей час. В АТО було легше, адже ворог тоді не використовував авіації та й зброя була не така потужна, як зараз.

Сьогодні московіти навчились воювати, вони вже не кидають «на м’ясо» строковиків з танками, які ми залюбки підпалювали, а вперед йдуть військові найманці – їх вони не жаліють, а танки приберігають на потім.

Я водій артилерійського дивізіону протитанкових ракет, то працюємо (посміхається), наближаючи перемогу».

Віталій не любить планувати майбутнє далеко наперед, а ось сім’ю вирішив створити, бо кохає Тетяну та хоче, щоб його вдома чекали родинний затишок, смачна їжа та красива жінка.

Оксана Грач

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *