Середа, 7 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Головне зі звернення Президента Володимира Зеленського в ніч на 30 червня

Головне зі звернення Президента Володимира Зеленського в ніч на 30 червня

▪️ Зроблено черговий крок на шляху до членства в ЄС. Підписано транспортний безвіз. Більше не треба чекати дозволів на вантажні перевезення. І це дозволить значно наростити експорт українських товарів автотранспортом.

▪️ У держави буде чітка карта дій, яку зможе перевірити будь-який громадянин, будь-яка громадянка – що потрібно зробити державним інституціям, щоб ми свою частину роботи на шляху до Євросоюзу – виконали. Вже першого липня цей документ буде представлений.

▪️ Нам потрібні чіткі гарантії безпеки – сьогодні звернувся із закликом до членів НАТО знайти такий формат рішень, який передбачав би повноцінну участь України в нашій спільній європейській архітектурі безпеки.

▪️ Закликав держави НАТО прискорити постачання систем протиракетної оборони для України і значно посилити тиск на державу-терориста.

▪️ Робимо все для того, щоб забезпечити для наших військових сучасні артилерійські системи, щоб належним чином відповідати окупантам.

▪️ росія все ж таки вичавила з Сирії повідомлення про нібито визнання окупаційних структур на Донбасі як нібито держав. І в такому разі жодних відносин України з Сирією більше не буде, а санкцій проти Сирії буде, навпаки, ще більше.

▪️ Вперше за всі роки незалежності сьогодні відбувся візит в Київ президента Індонезії – держави, яка може значно постраждати від спровокованої росією продовольчої кризи. Важливі переговори, які відкривають для України ще один стратегічний напрямок відносин з Азією.

▪️ Повернули додому 144 українських воїна з російського полону. Зокрема, 95 захисників “Азовсталі”. Я вдячний Головному управлінню розвідки та усім, хто працював на цей результат. Зробимо все, щоб повернути додому кожного українця і кожну українку.

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *