Середа, 29 Березня, 2023
Головна > ВІЙНА > Головне зі звернення Президента України Володимира Зеленського в ніч на 2 липня 2022 року

Головне зі звернення Президента України Володимира Зеленського в ніч на 2 липня 2022 року▪️ В Одеській області продовжується розбір завалів після російського ракетного удару по Сергіївці. Це свідомий, цілеспрямований російський терор, а не якісь там помилки чи випадкове влучання ракет.

▪️ Були запущені ракети і по Затоці. Одразу 12 ракет вдарили по Миколаєву – по різних обʼєктах у місті. Це лише за одну ніч і ранок… Мої співчуття рідним і близьким усіх, чиї життя були забрані такими ударами.

▪️ Вдячний США і особисто президенту Байдену за оголошений саме сьогодні новий пакет підтримки для України, який включає і дуже потужні системи NASAMS. Загалом, цей пакет важить 820 мільйонів доларів, і містить також боєприпаси для артилерії, радари.

▪️ Не менш активно домовляємось і про іншу нову зброю від партнерів, дуже потрібну зброю – і для Донбасу, і для Харківської області, і для півдня України. Робимо все, щоб зламати вогневу перевагу окупантів.

▪️ Сьогодні з візитом у Києві був премʼєр-міністр Норвегії. Норвегія вже надала нам вагому підтримку, але буде ще додатковий пакет обсягом 1 мільярд євро.

▪️ Сформували спеціальну Групу з питань міжнародних безпекових гарантій для України. До складу Групи увійшли впливові діячі з різних демократичних країн світу. Головне завдання – розробити формат, який працюватиме довгостроково і реально, щоб не було жодних нових агресій.

▪️ Збільшуємо зовнішньополітичні зв’язки України в Латинській Америці – провів переговори з лідерами Аргентини і Чилі. Інтереси України будуть представлені всюди у світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *