Вівторок, 31 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Головне зі звернення Президента Володимира Зеленського

Головне зі звернення Президента Володимира Зеленського▪️Удар окупантів по Оленівці — це свідомий російський воєнний злочин та свідоме масове вбивство українських військовополонених.

▪️ЗСУ, СБУ, ГУР і Уповноважений ВРУ виступили зі спільною заявою до ООН і Червоного хреста як гарантів домовленостей щодо захисників «Азовсталі». Зараз гаранти повинні захистити життя сотень українських військовополонених.

▪️росія — найбільше джерелом тероризму і це має бути чітко юридично визнано.

▪️Українська дипломатія винесла інформацію про російський удар по Оленівці на найвищий міжнародний рівень та поінформувала Радбез ООН.

▪️Сьогодні в Одесі почалась конкретна робота по відновленню експорту українського зерна. Чим більше українського зерна буде на світовому ринку, тим більш стабільною буде ситуація у наших партнерів та спільна протидія державі-терористу.

▪️Що б не робили окупанти, як би вони не намагались зламати наш дух, ми повинні триматись, бути мобілізованими і повністю зосередженими на тому, що необхідно для нашої перемоги. Кожен окупант, який знущається з українців, який катує і вбиває, повинен знати, що відплата за це буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *