П’ятниця, 9 Грудня, 2022
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка.

Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка.

Добрий день, друзі! 🇺🇦

Завдяки нашим захисникам ми дійсно можемо казати ці слова. Щодо роботи селищної ради, то вона планова і стабільна. Пройдемо по пунктах, які важливі для нормального функціонування нашої громади.

Жнива
Другим фронтом сьогодні є збирання ранніх зернових та зернобобових культур. З 3 липня почали жнивувати у нашій громаді деякі господарства. Зичу аграріям успішно завершити цю важливу та відповідальну кампанію.

Освіта
Триває підготовка до нового навчального року, то наразі в закладах освіти проводимо ремонти систем опалення. Також працюємо з Департаментом освіти щодо придбання додаткових шкільних автобусів. З серпня плануємо відновити роботу спортивних гуртків.

Наголошу, що у разі наповненості Алісівського та Надеждинського закладів дошкільної освіти за рахунок внутрішньо переміщених осіб, робота ЗДО не буде зупинена. Ліквідацію дитячих садків розпочато, але за потреби можемо її й призупинити.

Транспортне сполучення
Рух транспорту залежить від стану доріг – це зрозуміло. То й чуються постійні нарікання на вщент розбиті автошляхи. Прошу розуміння ситуації і того, що такі статті видатків Казначейство зараз не профінансує.
Соціальні автобуси між населеними пунктами курсують, графік руху фактично щотижня підлаштовуємо. Додатково запустили маршрут Софіївка-Роздолівка-Близнюки, бо в цьому напрямку великий пасажиропотік.

Важливо: при забезпеченні перевізника Яворіна достатньою кількістю пального соціальні автобуси будуть відмінені, бо треба готувати автобуси до нового навчального року.

Стосовно руху електропотягів через станцію Близнюки, то добиваємось, щоб відновили ранковий маршрут о 6.30, який був би зручним для близнюківців.

Комунальні послуги
На територіях старостинських округів комунальні роботи виконуютьтся відповідно до планів. Працівники комунальних служб забезпечені пальним та інструментами. Якщо маєте нарікання на їхню роботу, повідомляйте про це старостам і селищній раді.

Водопостачання
Виникають проблемні питання щодо водопостачання в деяких населених пунктах. Намагаємось якомога оперативніше їх вирішити. Зараз працюємо на територіях Криштопівського та Самійлівського старостинських округів. Проведено ремонт системи водопостачання в Самійлівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Пальне
З пальним ситуація в громаді більш-менш стабілізувалася. Чую нарікання на високу вартість, але на ціноутворення селищна рада вплинути не може, бо АЗС, які функціонують на території громади, – не відносяться до загальнодержавної мережі.

Наповнення бюджету
Максимально працюємо з усіма платниками податків щодо наповнення бюджету селищної ради, бо навіть на мінімальну кількість видатків для захищених статей є прогнозований дефіцит значної суми коштів.

Переселенці
Наразі Близнюківська громада дає прихисток близько 4 тисячам внутрішньо переміщених осіб. Провели аналіз і запропонували деяким чоловікам роботу в КП «Комунальник» і майже всі відмовились. Не хочете працювати, можна йти воювати.

Хочу наголосити, що видача гуманітарної допомоги залежить від Харківського логістичного центру. Відразу при отриманні – видаємо потребуючим. Волонтерська допомога розподіляється між певними категоріями ВПО і не тільки, бо іноді її отримують і місцеві жителі.

Відкритою проблемою залишається наявність вільного житла. Його немає. Якщо ж ви таки ще маєте можливість здати кімнату, квартиру чи будинок людям, які шукають прихисток на території Близнюківщини, зробіть це, будь ласка.

Сьогодні селищна рада створює умови для роботи працівників Барвінківської міської ради, щоб люди могли виконувати свої обов’язки та повноваження. Так, налагоджено функціонування фінансового управління, Казначейства, відділу освіти тощо, а також ми працевлаштовуємо деяких лікарів з Барвінкового.

Будьте пильними
Наостанок прошу бути пильними та повідомляти у відповідні органи (поліція: 05754-5-23-26, селищна рада чи старости) про підозрілі випадки та людей, які агітують проти ЗСУ та діючого Президента України.
Також застерігаю від протиправних дій, які зараз, на жаль, мають місце: деякі «розумні» громадяни переїжджають із одного населеного пункту громади в інший і за допомогою застосунку “Дія ” оформляють статус ВПО для отримання коштів від держави. Люди, майте совість!

Давайте залишатися людяними та відповідальними завжди і допомагати тим, хто потребує цього найбільше.

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *