Середа, 7 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Оперативна інформація станом на ранок 30.07.2022 щодо російського вторгнення

Оперативна інформація станом на ранок 30.07.2022 щодо російського вторгнення▪️Ознак формування наступальних угруповань збройних сил республіки білорусь та збройних сил російської федерації на Волинському та Поліському напрямках не відзначається.

▪️На Сіверському напрямку ворог продовжив вести повітряну розвідку та завдавати ударів по об’єктах інфраструктури із ствольної та реактивної артилерії в районах прикордонних населених пунктів Чернігівської та Сумської областей.

▪️На Харківському напрямку ворог здійснював артилерійське вогневе ураження в районах Харкова, а також низки інших населених пунктів.

▪️На Слов’янському напрямку противник вів штурмові дії в районах Бражівки та Дмитрівки, успіху не мав, відійшов.

▪️На Краматорському напрямку завдав авіаударів біля Серебрянки та Спірного. Противник продовжив ведення повітряної розвідки БпЛА.

▪️На Бахмутському напрямку ворог завдав авіаудару біля Соледару. Вів штурмові дії в районах Вершини і Травневого, успіху не мав. Біля Семигір’я, Зайцевого та Вершини тривають бойові дії.

▪️На Авдіївському напрямку ворог вів штурмові дії в районах Пісків та Авдіївки, успіху не мав. Біля Красногорівки бойові дії тривають.

▪️На Новопавлівському напрямку противник вів штурмові дії в районі Мар’їнки, успіху не мав, відійшов. Поблизу Павлівки бойові дії тривають.

▪️На Запорізькому напрямку ворог здійснює обстріли цивільної та військової інфраструктури. Завдав авіаудару біля Новомихайлівки та Малих Щербаків.

▪️Ворог проводить активні заходи відновлення шляхів логістичного забезпечення.

▪️В акваторії Чорного моря корабельне угруповання ворога продовжує вести розвідку та ізолювати район ведення бойових дій.

▪️Триває чергування носіїв крилатих ракет морського базування типу “Калібр” в акваторії Чорного моря з метою нанесення ракетних ударів по об’єктах інфраструктури на території України.

Більше у повному зведенні Генштабу ЗСУ — https://bit.ly/3Btzh8y.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *