Субота, 4 Лютого, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > 48 виїздів бригад ЕМД за три дні

48 виїздів бригад ЕМД за три дні

Медичні працівники завжди стоять на варті здоров’я громадян, а зараз, у воєнний час – тим паче. На передовій лінії фронту і працівники бригад екстреної медичної допомоги Близнюківщини.


За останні три доби вони здійснили 48 виїздів, надаючи допомогу пацієнтам з різними захворюваннями.

Старший фельдшер Близнюківського відділення КНП ХОР «ЦЕМД ТА МК» Марія Звягінцева пояснює: «На тлі хвилювань, викликаних важким сьогоденням, у людей загострюються хронічні хвороби та накопичуються інші. Особливо часто зараз викликають бригади ЕМД у зв’язку з гіпертонічними хворобами, дисциркуляторною енцефалопатією, гастродуенітом, цукровим діабетом та кишковими і нирковими коліками. Почастішали випадки алергій, епілепсій та бронхіальних астм. А також традиційно збільшилась кількість побутових травм.

Користуючись нагодою, звертаюсь до громадян з проханням слідкувати за своїм здоров’ям і не допускати критичних станів, а викликати бригади ЕМД заздалегідь. До всього, при з’єднанні з диспетчером, будь ласка, не кричіть і не гнівайтесь, а чітко відповідайте на запитання. Це збереже дорогоцінний час, необхідний іноді для збереження життя пацієнта».


До відома: викликати «швидку» медичну допомогу варто за номерами 103 або 112

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *