П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Колектив редакції газети ” Нове життя” працює для своїх читачів.

Колектив редакції газети ” Нове життя” працює для своїх читачів.

Сьогодні ми відправили в друк другий номер друкованого видання, виданого у воєнний час.

Нагадаю, що через низку проблем, викликаних воєнними діями армії рф на території України, газету передплатники отримуватимуть раз на місяць обсягом в 12 шпальт.

Цей номер листоноші рознесуть тим, хто передплатив газету на серпень 2022 року.

То для можливості збереження друкованого ЗМІ звертаюсь до жителів Лозівського району в цілому і Близнюківщини зокрема, з проханням зробити передплату на «Нове життя», незважаючи на можливі ризики, пов’язані з доставкою періодики.

Липень ми прожили в очікуванні миру і постійному хвилюванні за рідних, які опинилися на окупованих територіях.

На жаль, війна продовжується, і рашисти не припиняють спроб захопити частину територій нашої держави. Щодня обстрілюється Харків, інші великі міста та маленькі села України, летять смертоносні ракети, вбиваючи та руйнуючи, а ниви засіюються вибохонебезпечними предметами…

З вірою в Збройні сили України продовжує жити Близнюківська громада.

Тридцятого червня було проведено сесію Близнюківської селищної ради, на якій депутати розглянули низку важливих для громади питань.

Серед іншого обранці підтримали проєкти рішень про припинення діяльності шляхом ліквідації Алісівського, Берестівського, Вишневого, Надеждинського та Олексіївського закладів дошкільної освіти (ясла-садки); припинення діяльності шляхом ліквідації Алісівської початкової школи та Берестівського ліцею.

Варто зазначити, що вказані рішення про ліквідацію фактично були прийняті на XII сесії VII скликання 25 червня 2021 року. Дані заходи були передбачені затвердженим тоді перспективним Планом модернізації та оптимізації закладів освіти Близнюківської селищної ради на 2021-2022 роки. Відповідно до цього документа, ліквідація зазначених закладів освіти мала відбутися до 1 вересня поточного року.

Варто додати, що секретар селищної ради Сергій Володченко зазначив, що в разі наповнення запланованих до ліквідації закладів дошкільної освіти за рахунок дітей з категорії внутрішньо переміщених осіб, цей процес може бути призупинено.

Паралельно з бойовими діями на полях Близнюківщини відкрився ще один фронт – збирання ранніх зернових та зернобобових культур. За інформацією агропромислового відділу Лозівської РВА, середня врожайність культур у цьому році в порівнянні з минулим значно знизилася, і причиною цьому стали як погодні умови, так і спалені ворогом хлібні ниви.

У липні налагоджено курсування соціальних автобусів між населеними  пунктами громади, поновлено маршрут Лозова-Близнюки та залізничне сполучення з Харковом (з графіками руху можна ознайомитися на сайті газети nove.in.ua, на сторінках у Фейсбуці «Близнюківська громада» та «Нове життя», у телеграм-каналі «Нове життя»).

Рятуючись від постійних обстрілів та бомбардувань, на території нашої громади знаходять прихисток багато людей. Наразі їх зареєстровано близько чотирьох тисяч.

Внутрішньо переміщені особи отримують гуманітарну допомогу від держави, для них працює місцевий  «Банк одягу» та допомагають волонтери.

Відкритою проблемою залишається наявність вільного житла в населених пунктах Близнюківщини. До слова, якщо ви таки ще маєте можливість здати кімнату, квартиру чи будинок людям, які шукають прихисток на території нашої громади, зробіть це, будь ласка.

Зазначу, що селищна рада створює умови для роботи працівників Барвінківської міської ради, щоб люди могли виконувати свої обов’язки та повноваження: налагоджено функціонування фінансового управління, Казначейства, відділу освіти та працевлаштовано деяких лікарів з міста Барвінкового.

Наостанок хочу наголосити: колектив редакції газети «Нове життя» робить все можливе для того, щоб зберегти друковане видання, яке 25 серпня відзначить свій 93-ій рік народження. Ми віримо в українську армію, Президента України та в беззаперечну перемогу нашого народу над рашистськими нелюдами.

Будьмо чуйними і добрими, ділячись турботою та опікуючись тими, хто сьогодні знаходиться в умовах значно гірших, ніж близнюківці! Разом – ми сила!
Слава Україні! Доземний уклін захисникам!

          З повагою, Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *