Ювілей лікаря

Вже понад 35 років живе і працює в Близнюках Геннадій Петрович ПАВЛЮК. Знають цього чоловіка як фахового сімейного лікаря та людину, яка завжди прийде на допомогу.

А народився Геннадій Петрович в місті Макіївка. З дитинства мріяв бути лікарем. Чоловік розповідає: «Моя мама була медичною сестрою. Я частенько бував у неї на роботі. Мені подобалось спостерігати, як працюють люди в білих халатах, то мрія стати лікарем росла разом зі мною».

Після школи Геннадій вступив до Донецького медінституту ім. Горького, який успішно закінчив у 1986 році, вивчившись на терапевта. «Допомагати людям – моя життєва місія. Я дуже любив людей і вірив в щирість та доброзичливість кожного, але з роками все змінюється. Рожеві окуляри поступово міняють колір і все стає на свої місця (посміхається). Втім, в моїй роботі з часом професіоналізм бере верх над емоціями», – пояснює лікар.

Першим робочим місцем молодого спеціаліста стало медико-санітарне відділення Лозівської лікарні, а вже через рік Павлюка прийняла велика родина Близнюківської центральної районної лікарні. Його вчителями стали Любов Олексіївна Кірєйчікова та Михайло Омелянович Квасов.

Спочатку чоловік працював терапевтом, а з часом перекваліфікувався на сімейного лікаря. Дванадцять років він очолював некомерційне підприємство «Районний центр первинної медичної допомоги». За ці роки довелося бути не тільки лікарем, а й суворим адміністратором, завгоспом, кадровиком тощо, бо під керівництвом Геннадія Петровича були всі фельдшерсько-акушерські пункти Близнюківщини.

Сьогодні Павлюк працює у медичному центрі «Мій лікар» і продовжує рятувати здоров’я своїх пацієнтів. Поруч з ним в радості та горі його дружина Наталія, яка завжди підтримує чоловіка у всіх починаннях. Разом це знане у Близнюківській громаді подружжя виховало двох синів – Павла та Олександра, а зараз радіють онукам, хоч і далеко вони живуть, та мобільні засоби зв’язку дають змогу бачити, як вони ростуть.
13 серпня у Геннадія Петровича ювілей. Йому виповнюється 60 років. Щиро вітають ювіляра його рідні, друзі, колеги та численні пацієнти.

Нехай мирним буде небо, міцним – здоров’я, рідні та близькі люди завжди поруч.

Дякуємо, лікарю, Вам за роботу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *