П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > «Новому життю» 93 роки. Працюємо!

«Новому життю» 93 роки. Працюємо!

25 серпня 2022 року громадсько-інформаційна газета «Нове життя» відзначає свій 93-ій рік народження.
Щороку в цей день традиційно я писала великий допис про наші досягнення, про рух вперед друкованого видання, яке має цікаву історію.

Працівники нашої редакції завжди йдуть в ногу з часом, то були створені медійні інтернет-платформи, що є невід’ємним додатком до друкованого видання, – це офіційний сайт (nove.in.ua), телеграм-канал, інстаграм-сторінка та велика група у Фейсбуці, яка за рік збільшилася на 4 тисячі підписників і налічує зараз 14 тисяч читачів.

І саме зараз, коли армія рф віроломно та підло вдерлася на територію України, інтернет-додатки почали працювати на повну, надаючи необхідну інформацію місцевому населенню та внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток на території Близнюківської громади. «Нове життя» стало ланкою, яка міцно з’єднує громаду, район, область та й країну в цілому, бо всі ми – єдині!

Тільки-но Укрпошта та друкарня відновили свою роботу – ми почали випускати і друковану версію газети. Поки що маємо змогу робити це лише раз на місяць. Але газета є. Вона жива і знову виконує свою важливу місію – доносить інформацію та навік закарбовує історію рідного краю в паперові шпальти.
Триває вже друга війна, свідком якої є «Нове життя». Вірю, що в час надважких випробувань для нашого народу газета була, є і залишатиметься корисною та потрібною, а вірні друзі будуть її передплатниками та вдячними читачами.

То безсумнівно НОВЕ ЖИТТЯ В УКРАЇНИ БУДЕ, і саме ми з вами виборюємо його сьогодні!

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *