П’ятниця, 30 Вересня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Разом ми все здолаємо!

Разом ми все здолаємо!

Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка

Вітаю вас, шановні земляки!

Навчання

Першочергово зазначу, що навчальний процес в загальноосвітніх закладах нашої громади проводиться в дистанційному форматі. То звертаюсь до батьків з проханням слідкувати за дітьми, перевіряючи уроки та спонукаючи до отримання знань.

Дитячі блокпости влітку сприймалися позитивно, бо були канікули. Зараз в учнів інше завдання – вони повинні вчитися.

Щодо дошкільних закладів освіти, то найближчим часом плануємо розпочати онлайн-навчання з вихованцями старших груп, оскільки малеча повинна бути підготована до школи. Чи отримаємо позитивний результат з цього пілотного проєкту, – поки що не знаю.

Спорт

Завтра в Україні відзначається День фізичної культури та спорту. То з цього приводу на стадіоні відбудуться змагання з футболу та волейболу.

Опалювальний сезон

Триває активна підготовка до опалювального сезону, то перевіряємо об’єкти соціальної сфери та теперішні місця проживання внутрішньо переміщених осіб. Наразі селищна рада працює в напрямку підготовки бази для створення пунктів обігріву. Ми звертаємося до багатьох фондів з проханням надати палатки та генератори резервного живлення, щоб у разі відключення від електропостачання та газопостачання, – ми змогли забезпечити хоч мінімальні умови для проживання тим, хто залишився без власного дому.

Гуманітарна допомога

Окремо хотів би поговорити про гуманітарну допомогу. Через важку ситуацію у Харкові розподіл централізованої державної допомоги призупинено. Втім, активно продовжують працювати волонтери, за що селищна рада їм дуже вдячна.

Прикро, що продовжують виникати непорозуміння щодо отримання гуманітарки, то доводиться іноді врегульовувати цей процес. Вважаю за необхідне пояснити, що «Банк одягу» створено для забезпечення необхідними речами внутрішньо переміщених осіб. Це не секондхенд для всіх бажаючих. Віднині брати речі в «Банку одягу» можуть лише ті громадяни, які нададуть довідку про статус ВПО.

Також наголошу, що селищна рада роздає гуманітарну допомогу лише від держави та якщо є домовленість із волонтерськими фондами. На території нашої громади працюють волонтери Ірина Орлова та Олена Шкребець, на діяльність яких селищна рада не має права впливати, то всі непорозуміння вирішуйте в індивідуальному порядку безпосередньо з ними. Особисто я щиро дякую цим молодим жінкам за їхню роботу і надання дієвої підтримки внутрішньо переміщеним особам.

Сільське господарство

Доземний уклін аграріям, які, незважаючи на ризики та високі ціни на пальне та добрива, продовжують виконувати свою роботу. Триває посівна кампанія озимих культур, то вже сьогодні ми готуємо підгрунтя врожаю 2023 року.

Поліція

Дієво виконують свої обов’язки працівники правоохоронних органів. Окрім основної діяльності, вони виявляють колоборантів.

Безпритульні тварини

Почастішали скарги на збільшення кількості бродячих тварин. Причина в тому, що багато жителів селища та сіл евакуювалися у більш безпечні місця, а собак відв’язали, залишивши напризволяще. Зоозахисники, з якими працювала селищна рада до війни, евакуювалися з Харкова, то наразі селищна рада шукає волонтерів, які могли б забрати хвостатих безхатьків в притулки.

Бюджет

Наостанок про бюджет. Надходження до бюджету громади маємо мінімальні, а видатки суворо обмежені Казначейством і спрямовуються на основні статті: оборона країни, енергоносії та заробітна плата. То подальша життєдіяльність нашої громади залежить від патріотично налаштованих, суспільно-свідомих людей, які працюватимуть на благо рідної країни за будь-яких умов.

Користуючись можливістю, звертаюсь до жителів Близнюківщини:
триває війна, безліч об’єктів критичної інфраструктури в Україні зруйновано російськими окупантами, що напряму тягне за собою проблеми з життєдіяльністю деяких галузей. Втім, разом ми все здолаємо, якщо не втратимо людяність, патріотизм та віру в майбутнє.

Все є та буде Україна! Бо ж разом – ми сила!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.