П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Волонтерська допомога близнюківцям

Волонтерська допомога близнюківцям

Волонтерки Ірина Орлова та Олена Шкребець продовжують працювати, допомагаючи тим, хто цього потребує. Молоді жінки тісно співпрацюють з лозівськими волонтерами і паралельно вишукують будь-які інші джерела надходження гуманітарки.

Наразі вони розвозять допомогу до старостинських округів, видаючи її місцевим жителям, які мають дітей від 0 до 17 років.

Ірина Орлова на своїй сторінці у фейсбуці написала: «Сьогодні було надано гуманітарну допомогу для 5 старостинських округів. Її отримали сім’ї з дітьми від 0 до 17 років. Це було важко, але ми впоралися. Хочу подякувати Ксенії Добровінській ГО Волонтерська сотня\NGO Volunteer hundred за надану гуманітарну допомогу для Близнюківської громади.

Також дякую секретарю Близнюківської селищної ради Сергію Володченку за співпрацю та допомогу в транспортуванні та видачі, за оперативність та небайдужість до нашої спільної справи – допомоги людям. Попереду ще багато роботи в інших старостинських округах, то за можливості будемо допомагати всім, хто цього потребує. Разом до перемоги».

Волонтерська робота непроста в першу чергу тому, що це робота з людьми. То часто замість слів вдячності дівчата отримують нарікання. Втім, більшість людей з розумінням ставляться до їхньої важливої діяльності. В мережі під постами-звітами сестер про виконану роботу та видану гуманітарну допомогу громадяни пишуть: «Пишаємося вами, наші найкращі дівчата», «Ви молодці і дуже сильні дівчата, пишаємося вами. Здоров’я, сил і терпіння вам, волонтери, за вашу неймовірну працю і допомогу людям… Слава Україні та мирного неба. Дівчата, тільки вперед», «Велике СПАСИБІ вам за вашу нелегку працю. Незважаючи на втому, ви знаходите в собі сили, щоб просто посміхнутися людям (на жаль, не всі розуміють, як важко вам не тільки фізично, але і морально). Дівчатка, здоров’я вам і натхнення за вашу людяність. І не зважайте на негативних людей».

Нам доводиться жити в час війни, яка руйнує не тільки будівлі, а й людські долі. То дуже важливо розуміти один одного, чути та простягати руку допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *