Понеділок, 20 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Денис Гень та Ксенія Звягінцева наближають перемогу в Полтаві

Денис Гень та Ксенія Звягінцева наближають перемогу в Полтаві

В газеті «Нове життя» є рубрика «нашого цвіту по всьому світу», в якій ми розповідали про людей, які народилися і виросли на Близнюківщині, але далі так склалася їхня доля, що вони живуть далеко за межами рідного району та й області. Повномасштабне вторгнення росії на територію нашої землі 24 лютого розкидало наших земляків по земній кулі. Але дехто впевнено продовжує втілювати в життя заплановане ще до війни, як це роблять герої нашої розповіді.

В селі Батюшки Близнюківської громади виросла Ксенія Звягінцева. Вона закінчила Близнюківський ліцей і, втілюючи свою мрію в життя, вступила до Полтавського педагогічного університету на спеціальність «викладач української мови та літератури». Зараз дівчина на третьому курсі. Паралельно вона вчиться стрілецькій справі, бо війна. На своїй сторінці у фейсбуці Ксенія написала: «Коліна позбивані, руки в синцях, м’язи болять, а на обличчі усмішка, бо знаєш, для чого це робиш. Наближати перемогу можна в різний спосіб.

Наприклад відвідати тренінги Благодійний Фонд Сергія Притули/Serhiy Prytula Charity Foundation, які відбуваються зусиллями полтавських волонтерів та військових. Минулої п’ятниці навчалася у них стрілецькій справі та основам поводження зі зброєю. На черзі тактична медицина, мінно-вибухові пристрої та гранатомети. І все це, повірте, в сьогоднішніх умовах війни важливо як ніколи. Закликаю знайомих приєднуватись, адже це не лише навчання і весело проведений час, а й благодійність (вхідним квитком є вільне пожертвування в фонд Притули) Віримо у перемогу! Наближаймо її! Слава Україні!».

Варто додати, що в цивільному шлюбі з Ксюшою живе знаний на Близнюківщині співак та музикант Денис Гень, який у свій час працював у районному будинку культури. Наразі він працівник контакт-центру «Нової пошти», а також навчається на заочному відділенні Полтавського педагогічного університету, де здобуває спеціальність вчителя музики.

Молодий чоловік каже: «Війна дещо змінила наші плани, але забрати можливість мріяти про майбутнє та наближати перемогу можливими нам способами – вона не може. То навчаємось, працюємо, допомагаємо ЗСУ, та тим, хто потребує, перераховуючи кошти у відповідні фонди. Доки не було карантинних, а потім вже інших, спричинених війною, обмежень, ми співали в ансамблі «Жива вода». А зараз, на жаль, давно не співали вже в дуеті. Хоча, щось роблячи вдома, іноді наспівуємо улюблену обом пісню Володимира Івасюка «Пісня буде завжди поміж нас»».

Користуючись нагодою, Ксенія та Денис передають жителям Близнюківської громади щирий привіт та зичать мирного неба і якнайшвидшої перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *