Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Про аварійні відключення електроенергії без часових меж

Про аварійні відключення електроенергії без часових меж

Через пошкодження рашистами об’єктів енергетичної інфраструктури в країні сформувався певний дефіцит енергопотужності.

Для того аби забезпечити належне функціонування енергосистеми НЕК «Укренерго» змушена частково обмежувати споживання електроенергії клієнтами до повної стабілізації ситуації. Для цього в деяких областях і громадах будуть складатися графіки почергового електропостачання. Очікується, що тривалість відключень не буде перевищувати 4 годин.

Начальника Близнюківського РЕМ Андрій Тимощук каже: «Для того аби збалансувати енергосистему та запобігти масштабним відключенням в країні запроваджено аварійне відключення електропостачання. Наразі у Близнюківській громаді відбуваються відключення світла за аварійним графіком – без часових меж. Планового графіку немає. Місцеві енергетики вимикають мережі за двінком і вмикають за відповідною вказівкою. Прошу земляків з розумінням поставитися до ситуації та допомагати рідній країні витримати у важкий час!”

Енергетики звертаються до клієнтів з проханням не вмикати потужні електроприлади (пральні машини, бойлери, кондиціонери, електрочайники, тощо) під час вечірнього піку споживання з 17:00 до 22:00. В разі необхідності – вмикайте їх в нічні години, коли споживання значно знизиться.

Також під час аварійного відключення місцеві електрики радять вимикати побутову техніку з розеток, оскільки фіксується значне коливання напруги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *