Субота, 3 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка 21 жовтня 2022 року

Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка 21 жовтня 2022 року

Електроенергія
В першу чергу звертаюсь до всіх жителів нашої громади з проханням дослухатися до рекомендацій держави та економити електроенергію, бо від економії сьогодні залежить її постачання завтра.

Податкова інспекція
Відновила свою роботу Лозівська ДПІ ГУ ДПС в Харківській області. Тому звертаюсь до всіх, хто вчасно не здійснив сплату податків, – зробити це. Нагадаю, що Центр обслуговування платників працює в обмеженому режимі з понеділка до п’ятниці з 8 до 13 години, а під час повітряної тривоги обслуговування платників припиняється. Втім, надання адміністративних послуг, інші функції сервісного обслуговування здійснюються незалежно від місця обліку платника податків.
Адреса: 64606,Харківська область, м.Лозова, Мікрорайон 3, буд.5

Державна міграційна служба
Близнюківська селищна рада працює над питанням відновлення роботи міграційної служби у Близнюках. Ми вже підготували низку звернень до відповідних інстанцій, в тому числі і до народного депутата. Чекаємо результату.

Гуманітарна допомога
Очікуємо допомогу за продовольчою програмою ООН. Плануємо подальший розподіл та видачу. Вже на наступному тижні частково гуманітарну допомогу завезуть до Близнюків, то відразу анонсуємо адресу видачі.

Транспорт
З перевізником ми постійно коригуємо графік автобусного сполучення, керуючись зверненнями громадян. Так, на початку цього тижня відновили щоденне автобусне сполучення з Садовим.
Не можна забувати і той чинник, що для перевізника важлива комерційна складова, то від кількості пасажирів залежить сталість маршруту.

Опалювальний сезон
Сімнадцятого жовтня офіційно розпочато опалювальний сезон. Відповідне рішення прийнято на засіданні виконкому. Хочу зазначити, що, враховуючи відсутність централізованого опалення, маємо можливість максимально економити ресурс. Наразі забезпечено опалення медичних закладів, бо це першочергова потреба.

Здоров’я
Також, користуючись нагодою, звертаюся до всіх жителів громади та внутрішньо переміщених осіб з проханням дбати про своє здоров’я. Наразі на тлі сезонних хвороб набирає силу й коронавірус. Маємо сім фактів захворювання на ковід жителів Близнюківщини, і всі вони не мали щеплення від цієї хвороби. То, будь ласка, приходьте до лікарні і вакцинуйтесь – це убезпечить і вас, і ваших рідних від важкого перебігу захворювання.

Вірмо в перемогу! Допомагаймо потребуючим! Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *