Середа, 7 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > У Близнюках привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

У Близнюках привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівників соціальної сфери. Цьогоріч – в умовах воєнного часу.

У Близнюках привітали соцпрацівників та нагородили почесними грамотами, вручили подяки.
З початком повномасштабного вторгнення рф перед соціальною сферою постали нові виклики, а основним завданням працівників соцзахисту стало надання допомоги всім, хто її потребує, зокрема, людям, які перебувають у складних життєвих обставинах, втратили житло, роботу, здоров’я, втекли від війни в інші області нашої держави.

Заїхала привітати працівників соцсфери Близнюківщини заступник голови Лозівської РВА Юлія Іваненко, яка передала вітання від керівника Лозівської військової адміністрації Володимира Ромаха та вручила подяки за високий фаховий рівень і значний особистий внесок у соціальний захист населення директору Центру надання соціальних послуг Близнюківської селищної ради Лідії Шулець та начальнику відділу з питань соціального захисту населення Олені Гришко. Вона зазначила: «Шановні працівники соціальної сфери, ви пропускаєте через себе чужий біль і чужі проблеми. Велика любов до людей, бажання зрозуміти їхні потреби та допомогти, дозволяють вам якісно виконувати свою роботу. Війна ж звалила на ваші плечі багато додаткових, не властивих зобов’язань. Тож бажаю вашим сім’ям добробуту, а нашій країні – Перемоги та миру!».

Також слова щирої подяки за нелегку працю звучали із вуст секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка: «Милосердя, людяність, доброта – це про працівників соціальної галузі. Саме через вас держава намагається допомогти кожному, хто опинився в тяжкій життєвій ситуації. Сьогодні українці платять велику ціну, щоб жити на своїй землі. Близнюківщина прийняла близько 4 тисяч внутрішньо переміщених осіб. І це не просто статистика, а людські долі. Хочу відзначити, що на початку війни усі ви спрацювали на «відмінно», розселяючи тих, хто знайшов прихисток у нашій громаді, проводячи їх реєстрацію – це дуже складна та важлива робота! Особиста моя шана і дяка вам за неї!»

Сергій Володченко передав вітання від голови Близнюківської селищної ради Геннадія Короля, який зараз захищає Україну в лавах Збройних сил України, та вручив Подяки Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України завідувачці відділенням соціальних послуг за місцем проживання ЦНСП Світлані Мащенко а економістці ЦНСП Зої Маслєєвій. Також оголошено подяки за сумлінне виконання своїх обов’язків у період воєнного стану Марії Дуді, Тамарі Коваленко, Сергію Козлову, Ірині Колісник, Ірині Никоненко та нагороджено Грамотами Близнюківської селищної ради Наталію Ващенко, Ларису Будакву та Лілію Харченко.

Гарний настрій присутнім на цьому заході дарували працівники Центру надання культурних послуг і талановиті діти нашої громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *