Субота, 3 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Дієва підтримка редакцій друкованих ЗМІ Українською Асоціацією Медіа Бізнесу.

Дієва підтримка редакцій друкованих ЗМІ Українською Асоціацією Медіа Бізнесу.

Надійною підтримкою для редакції газети «Нове життя» у воєнний час стала Українська Асоціація Медіа Бізнесу (УАМБ), яка об’єднує 56 видавничих компаній з усієї України, що видають більше 250 друкованих та понад 350 цифрових медіа, є членом Всесвітньої Асоціації Видавців Газет та Новин WAN-IFRA.

УАМБ надала нашій організації не тільки грошову підтримку, а й допомогла оновити матеріально-технічну базу. Тепер в нас є професійний фотоапарат та штатив для нього і потужний мобільний ноутбук. Завдяки цим девайсам ми маємо змогу робити якісні фотографії, відразу в дорозі набирати тексти, адже їздимо збираючи матеріали не лише по населених пунктах громади, а й по деокупованих територіях.

Всі ці речі роблять роботу журналістів більш професійною і в той же час зручнішою та оперативнішою. Також ми отримали від УАМБ бронежилет, манішки з написом «ПРЕСА» та турнікети, а засоби захисту сьогодні необхідні, на жаль, всім.

Колектив ТОВ «Нове життя інформ плюс» щиро дякує за допомогу Українській Асоціації Медіа Бізнесу і особисто менеджеру проєктів Ользі Сергієнко за розуміння ситуації та дієву й оперативну підтримку, яка є особливо значимою та необхідною зараз, в час повномасштабного вторгнення росії на нашу землю.
УАМБ дала змогу редакції газети «Нове життя» не просто осучаснити журналістську роботу, а й продовжити існування.

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *