Середа, 7 Червня, 2023
Головна > ВІЙНА > ВОЛОНТЕРИ > Жителі Олексіївського старостату об’єдналися задля допомоги захисникам

Жителі Олексіївського старостату об’єдналися задля допомоги захисникам

Виготовляють окопні свічки, «кікімори» та маскувальні сітки, – жителі Олексіївського старостату об’єдналися задля допомоги захисникам.

Ініціатор ідеї – місцева жителька Карина Гавриш (її ви бачите на першому фото у червоному светрі) з Микільського. До 24 лютого вона разом з чоловіком працювали у Чехії. Могли б залишитися, проте вирішили, що вдома будуть більш корисними. Сьогодні чоловік – у ЗСУ, а Карина гуртує місцевих жителів для підтримки армії.

«Сировину для перших свічок та сіток купила з власних заощаджень, – розповідає Карина Гавриш, – потрібно було підтримати підрозділ чоловіка. Працювали разом з рідними. Потім запитів стало більше, «робочих рук» катастрофічно не вистачало, як і коштів. Але на те ми і українці, щоб не лишати один одного у біді. Щиро вдячна всім своїм друзям, знайомим, які допомагають фінансово, а односельцям – за роботу».

Сьогодні кількість зроблених свічок добігає 1000, є десяток «кікімор» та сіток.

За словами Карини, у разі потреби у старому автокласі недіючої місцевої школи збирається до 17 чоловік. Всі вони з Олексіївського старостинського округу, і всі вони щиро хочуть наблизити перемогу своєю працею.

Наразі Карина збирає гроші на парафін для свічок та сировину для зимових маскувальних сіток. Олексіївці будуть вдячні людям, які мають можливість допомогти фінансово, або непотрібним одягом білого чи світло-сірого кольорів.

Для зв’язку залишилаємо посилання на профіль Карини Гавриш (у дівоцтві Глушенко) – https://www.facebook.com/profile.php?id=100017186228176

❤️Будьте як Карина та її односельці)

Фото – Карина Глушенко

Близнюківська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *