Субота, 3 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > На Близнюківщину погодилися завітати Олені святого Миколая

На Близнюківщину погодилися завітати Олені святого Миколая

Проєкт «Олені Святого Миколая» – команда волонтерів, які дарують радість та віру у диво особливим дітям, дітям, які відчули на собі весь жах війни.

Більше про ініціативу ви можете прочитати за посиланням – https://cutt.ly/TMq5gqB

Ця історія розпочалася у 2015 році, коли представники ГО «Українські рубежі» працювали на лінії розмежування. Вони помітили, що діти там залишились наче відрізаними від уваги суспільства. З цим було потрібно щось робити.

Пере візитом Олені дізнаються бажання місцевих дітлахів. Найкращий спосіб зробити це – дитячі листи, малюнки, які будуть передані благодійникам. Благодійники в свою чергу обирають зі списку, який подарунок можуть придбати.

Кожного року Олені отримують посилки не лише з усієї України, але й з усього світу. Бо для Чарівників немає кордонів.

‼Щоб диво сталося внутрішньо переміщені діти від 5 до 12 років, які зареєстровані на території нашої громади, мають написати листи зі своїми мріями.

Ми, дорослі, зберемо їх та відправимо Чарівникам, які щосили будуть намагатися виконати бажання малечі.

Дорогі дітлахи, ваші листи ми чекатимемо до понеділка, 14 листопада. Внутрішньо переміщені діти, зареєстровані у Близнюках, можуть приносити листи до Близнюківської селищної ради, кабінет №15. Малеча зі старостинських округів – до старостатів чи місцевих бібліотек. Будемо вдячні, якщо дорослі на місцях організують цей процес, діти зможуть зібратися і написати листи разом.

Співорганізатор проєкту Інна Ачкасова розповідає: «У кожному листі обов’язково має бути ім’я та прізвище дитини, вік дитини, звідки вона приїхала і бажання. А так – форма вільна, малюєте, пишете про своє життя. Лист має писати або малювати сама дитина. Дорослий може підписати дані, якщо дитина ще не вміє. Бажання батьків ми не виконуємо, це саме стосується і дороговартісних та масштабних подарунків, як спортивні чи ігрові майданчики. На жаль, не цього складного року».

Чекаємо ваших листів! І нехай станеться ДИВО!❤️

Фото – сторінка Олені Святого Миколая

Джерело : сторінка Близнюківська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *