П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Андрій Самойлов – «Учитель року – 2022» в номінації “Біологія”

Андрій Самойлов – «Учитель року – 2022» в номінації “Біологія”

🏆 Наш земляк, Андрій Самойлов, став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022», – повідомляють у департаменті освіти Харківської міської ради.

Андрій – народився та виріс у Близнюках. Сьогодні він – учитель Харківської гімназії № 47 і кращий вчитель України у номінації «Біологія». А ще – відмінник освіти.

За інформацією обласного департаменту освіти, Андрій Самойлов викладає у гімназії 12 років, до цього працював в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

Минулого року із 15 його учнів, які складали іспит з біології під час зовнішнього незалежного оцінювання, ніхто не набрав менше 180 балів, а четверо випускників отримали 200 балів.

Андрій Михайлович є керівником гімназійних команд учнів, які декілька років поспіль ставали переможцями Всеукраїнського турніру юних біологів.

Його учні – переможці обласного та фінального етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

У 2014 році його учениця Кузьменко Дар`я виборола бронзову медаль Міжнародної олімпіади з біології.

Зараз Андрій Михайлович та команда учнів Харківської гімназії №47 знаходяться в Сполучених Штатах Америки у м. Тайтусвилл (Kennedy Space Center), де вже мали можливість спостерігати за відльотом ракети на мисі Канаверал. Юні науковці зі своїм наставником взяли участь у програмі шкільних космічних експериментів SSEP (Student Spaceflight Experiments Program) і стали її фіналістами. Учні пройшли багато випробувань від NASA, але, незважаючи на війну, підготували свій проєкт для дослідження в космосі і тепер відправили свою міні-лабораторію на міжнародну космічну станцію на кораблі SpaceX Dragon.

Їх учитель і керівник Андрій Самойлов після прямого влучання російського снаряду в гімназію забирав лабораторію із зруйнованого класу біології.

❤️ Андрію, Близнюківська громада пишається Вашими досягненнями! Завжди чекаємо Вас на рідній землі!

Близнюківська громада

Фото – Департамент освіти Харківської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *