Субота, 4 Лютого, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > І розквітнуть квіти навесні!

І розквітнуть квіти навесні!

Нещодавно ми писали про те, що в Україні стартував благодійний освітній проєкт «Flowers4school», спрямований на озеленення українських шкіл квітами. До 11 листопада можна було заповнити заяву на участь й до кінця місяця отримати 500 цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів.

Flowers4school – це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

Адміністрація Близнюківського ліцею та завідувачі філій заповнили заяву і вже через два тижні отримали різні сортів цибулинних квітів.

Першого грудня учні 9-А класу Близнюківського ліцею разом з класним керівником Вірою Палагутою та вчителем біології Сергієм Палагутою висадили квіти, розбивши клумбу на подвір’ї освітнього закладу.

Перед початком роботи директорка ліцею Маргарита Іваненко у розмові з дітьми нагадала їм про важливість об’єднання колективу у спільній праці на користь розвитку закладу та прискорення Великої Перемоги над ворогом. Вона зазначила: «Навесні квіти, висаджені вашими руками, розквітнуть і зроблять подвір’я ліцею красивим і затишним. Вони стануть не лише нагадуванням про вашу спільну роботу, а й матимете змогу спостерігати за розвитком квітів, робити певні висновки та поповнювати свої життєві компетентності. Та, головне, що ви сьогодні зібралися разом зробити цю корисну справу, що ваш шкільний колектив, навіть у такий скрутний час, не втратив почуття єдності і відповідальності. Ви дійсні нащадки великого українського народу, бо разом – ми сила і нас не подолати!»

Після того, як вчитель біології розповів про особливості висадки цибулинних квітів, діти взялися за роботу. Весело та завзято, з ентузіазмом працювали дев’ятикласники. До слова, саме сьогодні висаджують квіти і в Садовській та Лукашівській філіях Близнюківського ліцею. А незабаром до цієї красивої акції долучаться і учні та вчителі Квітневої та Острівщинської філій.

Дев’ятикласниця Настя Кривонос каже: «Я у захваті від того, що ми змогли зібратися разом та ще й попрацювати. Наш клас випускний, то дехто вже незабаром залишить стіни рідного ліцею, а це дуже сумно. Враховуючи реалії сьогодення та неможливість навчатися в нормальних умовах, ось такі зустрічі, як сьогодні, – це мотивація для гарного настрою, плідного навчання та допомоги нашим захисникам та захисницям. Навесні, коли квіти розквітнуть, я приведу сюди тата, який зараз захищає Україну. Вірю, що на той час ми вже переможемо російських орків».

Ірина Воронкіна
Фото: Сергій Попов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *