Середа, 7 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Поміряти рівень цукру у бібліотеці? Чом би й ні!

Поміряти рівень цукру у бібліотеці? Чом би й ні!

Завдяки зусиллям завідувачки Острівщинської сільської бібліотеки-філії Олени Бухвостової, на території колишньої Острівщинської сільської ради тепер є «Куточок здоров’я», де всі охочі можуть виміряти тиск, сатурацію та рівень цукру.

Нагадаємо, чотири села громади: Дунине, Серафимівка, Валер’янівка та, власне, сама Острівщина наразі не мають власної амбулаторії.

Це стало приводом створити в бібліотеці куточок здоров’я для надання базових послуг: вимірювання тиску, сатурації, рівня цукру.

Дякуючи Жива сучасна бібліотека – БФ Бібліотечна країна і особисто її виконавчому директору Люсьєні Шум, у бібліотеці з’явилися тонометр, пульсоксиметр, термометр, глюкометр та комплект україномовних книг на теми здоров’я.

Ініціатор появи незвичної для бібліотеки послуги, Олена Бухвостова, говорить, що двері бібліотеки відчинені для кожного, але тепер тут чекають не лише книголюбів, але й тих, хто дбає про власне здоров’я:

💬 «Передане обладнання планую використовувати для мешканців сіл нашої Острівщинської громади, вони цього варті і дуже потребують. Можливо, когось треба буде відвідати й вдома, наприклад, виміряти артеріальний тиск».

Близнюківська громада
Фото – Жива сучасна бібліотека – БФ Бібліотечна країна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *