П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Безкоштовні ноутбуки для роботи та навчання. Як отримати

Безкоштовні ноутбуки для роботи та навчання. Як отримати

Українські школи, благодійні фонди, громадські організації та самозайняті особи можуть отримати безкоштовні ноутбуки для роботи та навчання. Розповідаємо, як подати заявку на участь у проєкті «СпівДія Ноут».

Заявки можуть надсилати:

  • школи, що прагнуть забезпечити дітей, які не мають обладнання для навчання;
  • громадські організації;
  • благодійні фонди;
  • самозайнята молодь (ФОПи до 35 років).

Уважно перегляньте умови, адже ноутбуки зможуть отримати не всі, а ті особи чи організації, які відповідають критеріям конкурсу та дійсно їх потребують.

Розглядатися будуть лише повні заявки, які містять вичерпне обґрунтування потреби та необхідні підтверджувальні документи. Пріоритет буде надаватися заявникам та заявницям, які дійсно потребують ноутбук(и) для забезпечення доступу до навчання, надання соціальних і волонтерських послуг, а також самозайнятим особам.

Для участі у конкурсі проєкту необхідно подати заявку до 15 грудня на сайті волонтерського об`єднання «СпівДія».

Проєкт «СпівДія Ноут» реалізовується в межах молодіжної програми USAID «Мріємо та діємо», яка виконується організацією IREX у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та українською волонтерською платформою «СпівДія», а також Hewlett-Packard та Microsoft, які надали 5000 ноутбуків та ліцензійне програмне забезпечення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *