Субота, 1 Квітня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Працюємо, орієнтуючись на потреби військових: перелік актуальних і необхідних речей

Працюємо, орієнтуючись на потреби військових: перелік актуальних і необхідних речей

Вітаю, шановна громадо! Хочу подякувати всім за грошові пожертви для закупки воску- парафіну і за допомогу у зборі матеріалів для виготовлення окопних свічок! На сьогоднішній день я залив 3256 окопних свічок, із них маю прозапас близько 500, до того ж 40 кг парафіну, який оплатили мої друзі, які зараз перебувають в Німеччині та Фінляндії, і півтора мішка огарків, які надав настоятель Свято-Іллінського храму О. Сокаль. Наразі потреба в окопних свічках зменшилася, тож об‘єми виготовлення свічок також зменшую. Натомість зросла потреба в темних маскувальних сітках, тож прошу всіх, у кого є бавовняна тканина зеленого, коричневого, чорного, сірого кольорів усіх відтінків, надати матеріал для виготовлення сіток для наших захисників.

У військових на передовій не завжди є можливість повноцінно харчуватися, тож виникла ідея робити для них вітамінні перекуси. Я почав робити індивідуальні набори сухофруктів і горіхів. Використовую як домашні сухофрукти, так і екзотичні: манго, імбир, ананас, папаю та арахіс. Тож якщо у вас є горіхи і сухофрукти, якими ви можете поділитися із військовими, чи хочете долучитися гривнею,- будь ласка, залишайте гроші й сушку:
– в редакції газети «Нове життя»
– у «Ветаптеці» по вул.Незалежності 19 (Фурман).

Разом до перемоги!💙💛.

З повагою, Євдокимов Сергій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *