Субота, 1 Квітня, 2023
Головна > НОВИНИ > ОСВІТА > Всеукраїнський урок “Обери професію своєї мрії”

Всеукраїнський урок “Обери професію своєї мрії”

В рамках Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» , учні 9-11 класів Близнюківського ліцею та його філій взяли активну участь в Всеукраїнському уроці з профорієнтації.

Учні ознайомилися з професіями, які є конкурентними на ринку праці , які є найбільш запитуваними в сучасному житті. Організаторами уроку були Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти, група “1+1 media” за підтримки Goethe-lnstitut в Україні. Урок транслювався в прямому ефірі національного телемарафону “Єдині новини”.

Напередодні в закладі були проведені батьківські збори, для батьків учнів 9 і 11 класів, на яких також розглядалося питання вибору професії дітьми після закінчення навчання в ліцеї. Фахівці закладу надали рекомендації щодо участі батьків у цьому важливому процесі у житті людини. В рамках співпраці з вищими освітніми закладами, продовжуються онлайн зустрічі в формі відкритих дверей.

В ліцеї організовано профільне навчання , яке дає змогу спрямувати свої зусилля в напрямку обраної професії та допомагає вже в підлітковому віці розпізнавати свої уподобання.

педагог-організатор, Олена Кривонос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *