Понеділок, 5 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > Соціальне опитування – це можливість перевірити активність аудиторії

Соціальне опитування – це можливість перевірити активність аудиторії

В нашому телеграм каналі ми часто проводимо опитування. Наприклад, нещодавно задали запитання: наскільки для перемоги України важливий інформаційний фронт, протидія пропаганді та донесення правди про війну в Україні та звірства окупантів до світу?

В підсумку 96 % вважають – дуже важливий, 3% постільки -поскільки і 1% – взагалі неважливий.

Які з цих прізвищ викликають у вас довіру і повагу? – запитали ми в людей  і зробили певний висновок: громадяни знають тих, про кого найбільше говорять у засобах масової інформації. Так Головнокомандувач ЗСУ Залужний (75%) має найбільше шанувальників. Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Буданов викликає довіру в 59% опитуваних.  Командувач Сухопутних військЗСУ Сирський набрав 14% шанувальників, генерал-майор Малюк – 9%, командувач Військово-Морських Сил ЗСУ  Неїжпапа – 8%, начальник Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ Марченко – 7%, командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ Миргородський – 5%, по 3% – командувач Сил оборони України Наєв та  начальник Генерального штабу ЗСУ Шаптала, 2% – командувач Повітряних сил ЗСУ Олещук.

Приємно відзначити факт, що 80% наших читачів довіряють Президенту України Володимиру Зеленському, але 13% втратили довіру до Президента.

 Чи вірите, що путіна чекає трибунал? – запитали ми шанувальників «Нового життя» і 49% вважають «ТАК»!, хоча 43% впевнені в зворотному результаті. Не обійшлось і без байдужих, адже 8% обрали кнопку «тиць».

В опитуванні, – чи підтримуєте ви заборону виїзду за кордон під час війни для депутатів місцевих рад?- 91% громадян відповіли «Так», і лише 6 – «НІ».

Щодо вступу в НАТО, то 86 % підтримують цю ідею, 9% – ні, а 3% -взагалі байдуже.

Цікавились ми у підписників і тим, чи будуть вони в цьому році відзначати Великдень. 71% таки святкуватиме, 11% – ні, і цілих 18% просто тицьнули, не задумуючись над запитанням.

Серед серйозних запитань, аналіз відповідей на які дає змогу побачити стан речей сьогодні, як-то: 92% жителів Близнюківської громади відповіли, що економлять електроенергію, іноді ми проводимо опитування веселі, аби просто зацікавити наших підписників. Втім, будь-яке соціальне опитування – це можливість перевірити активність аудиторії.

До слова, найпопулярнішим джерелом інформації для наших підписників, як і для українців загалом, за останні два місяці повномасштабної війни стали соціальні мережі, здебільшого Telegram, YouTube, Facebook і, як не дивно, TikTok. Проте найбільше довіри таки викликає телебачення. Друковані ЗМІ поступово відступають із арени популярності, але, мабуть, тому, що шанувальники періодики просто не «сидять» в соцмережах)).

Шановні друзі, запрошуємо вас не стояти осторонь опитувань, а брати в них участь, як і в конкурсах, які ми проводимо на платформі «Нове життя» в Instagram.

Будьмо разом, отримуючи перевірену інформацію з різних платформ медіа «НОВЕ ЖИТТЯ», адже до вашої уваги:

Оксана Грач

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *