Понеділок, 5 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > КУЛЬТУРА > Близнюківських бальників оцінювали хореографи з Харкова та Порто (Португалія)

Близнюківських бальників оцінювали хореографи з Харкова та Порто (Португалія)

У Близнюках вже давно функціонує танцювальний клуб Sky Hall, який наразі відвідують 25 дітей різного віку.

Засновник і тренер клубу Олександр Аніскін розповідає: «З нагоди Міжнародного дня танцю, який відзначається 29 квітня, ми вирішили провести змагання між учасниками клубу. Допомогла нам в цьому селищна рада, бо ми мали змогу зібратися у великому залі кафе «Ліон». Все вийшло, на мою думку, чудово, бо ми досягли мети: навчилися змагатися, сприймати правильно як перемоги, так і поразки, і головне – чудово провели час та ще й назбирали кошти, які передамо на потреби Збройних сил України».

Втім, це були не традиційні розважальні змагання, на яких дітям аплодують їхні батьки, і в залі, як завжди, аншлаг. Загалом, було і це, бо кожен юний танцівник знає: підтримка рідних – запорука успіху. Але… на змагання Олександр Аніскін запросив своїх друзів-хореографів, які онлайн оцінювали виступи кожного танцівника. То до суддівського журі ввійшли Софія Кончицька з Харкова – майстер спорту України міжнародного класу зі спортивних танців двократна чемпіонка України з латиноамериканських танців, діюча танцівниця та тренерка міжнародної танцювальної школи танцю «Arthur Murray» киянка Каріна Кузянова, студенти якої вдосконалюють свій танець не тільки в Україні, а й у місті Гімара́йнш в Португалії.

Як бачите, за виступами юних близнюківських зірочок спостерігали титуловані тренерки прямо із студій в Харкові та в португальському місті Порто.

Після змагань була танцювальна частина, а пізніше – феєрверк емоцій, адже для декого ці змагання були першими, як-от для Злати Рябухіної, Влади Кулак, Аріни Коженко, Аріни Попової, Матвія Аніскіна, Діани Головко.

Каріна Кузянова каже: «Я вдячна Олександру за запрошення оцінювати ці змагання. Чесно кажучи, була приємно здивована тим, що побачила. Адже, незважаючи на близькість бойових дій, у такому невеликому селищі як Близнюки проводяться змагання з бального спортивного танцю, а це дуже важливо, коли діти розвиваються, займаються улюбленою справою, а батьки у всьому підтримують малечу».

Ірина ВОРОНКІНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *