Головна > НОВИНИ > КУЛЬТУРА > Учнів Близнюківського ліцею навчають народним та сучасним танцям

Учнів Близнюківського ліцею навчають народним та сучасним танцям

Настасія Юріївна Бовкун з початку навчального року працює у Близнюківському ліцеї викладачем танців хореографічних колективів. Вона навчає дітей сучасним, класичним та народним танцям. Тренування проходять у великій актовій залі адмінбудівлі по вулиці Незалежності (колишня РДА), і до кінця вересня ще триватиме набір бажаючих в групи хореографічних колективів.

Настасія Юріївна розповідає: «Я народилася і виросла в Новоукраїнці. Закінчила Лозівське училище мистецтв за фахом народна хореографія. Працювала в Панютинському АТ «Укрзалізниця» викладачем танців. Зараз проживаю у Близнюках. Звернутися до адміністрації Близнюківського ліцею з пропозицією працювати з дітьми мені запропонував саме Олександр Аніскін, за що я йому дуже вдячна. Мене взяли на роботу, і я навчатиму дітей віком з шести років різним видам танцю. Головне, щоб у них було бажання навчитися танцювати, і вони не мали медичних протипоказань.

До слова, мій номер 050-069-34-46, то телефонуйте, і я поясню все детальніше. Групи ще формуються, тому й графік тренувань коригується.

В будь-якому разі я практикую індивідуальний підхід до кожного вихованця».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *