Головна > ВІЙНА > Вісті з фронту

Вісті з фронту

Як приємно, коли до редакції пишуть захисники, які у свій час були героями наших матеріалів.

Війна і кохання. Багатодітні батьки вдруге одружилися


Ось і Василь Поковба ділиться радісною новиною. ” Я зустрів своїх зятів – Дениса та Василя. Приємна зустріч та ще й неочікувана. Погонимо русню з України ще швидше, бо разом ми сила”‘, – пише артилерист.

Денис і Василь
Андрій, побратим Василя Поковби
Анатолій. В мирному житті дальнобійник і теж герой наших статей


А ще приємніше, коли ” Новому життю” довіряють особисте – це листи від коханої Наталі, які Василь завжди носить з собою, береже, як зіницю ока і мільйон раз перечитує, бо гріють вони душу солдата і тягнуть магнітом додому, де затишно і мирно, тепло і спокійно.


Ну і вишенькою на торті гарних новин стало заміжжя старшої та середньої доньок Василя Поковби. 14 січня 2023 року стали на весільний рушник донька Оксана, побравшись з Василем Грубим, а місяць тому і середня Інна стала під вінець з Денисом Вариводою.
” Була Поковба, а стала Варивода”, – посміюється батько, а в очах нестримно буяє радість за те, що обрали його донечки достойних чоловіків.

Але й на цьому приємності не закінчуються, бо старша донька Наталі Маринка 29 квітня цього року теж стала дружиною достойного парубка Олексія.

Реєстрація шлюбу Оксани та Василя Грубого
Весілля Дениса Вариводи та Інни
Олексій, Марина та Наталя

Невимовно радісно на душі від таких звісток завжди. А зараз вони взагалі мають особливий сенс, бо стоїть солдат Поковба, батько 12 дітей, разом з побратимами своїми щитом над рідною землею. А щит той незламний і міцний, бо силу йому дає і земля рідна, і кохання палке, і віра та безмежна любов.

Чи може російське кодло варварів зламати той захист? НіКОЛИ! Бо ж ми – незламний народ, який бореться за свою неньку-Україну!

Ірини ВОРОНКІНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *