Освітяни Лозівської та сусідньої громад удосконалювали навички організації освітнього процесу у воєнний час.
В освітньому заході взяли участь експерти з Києва, Кривого Рогу, Черкас, Харкова, Львова. Окрім підвищення своєї кваліфікації педагоги брали участь у конкурсах, виготовляли окопні свічки, збирали іграшки, спортінвентар і шкільне приладдя для дітей переселенців Лозівської громади.
Також освітяни встановили рекорд Лозівщини з плетіння найдовшої маскувальної сітки для Збройних Сил. Її довжина 12 метрів.

Учасників заходу вітав заступник Лозівського міського голови Володимир Барановський. Від імені голови громади Сергія Зеленського подякував усім причетним за організацію заходу та розвиток освітньої галузі.
Джерело: сторінка Лозівської громади