Субота, 6 Червня, 2026
Головна > НОВИНИ > Осінні канікули – пора відпочинку

Осінні канікули – пора відпочинку

Цікаво і весело під час канікул пройшли «Осінні зустрічі» для учнів початкових класів Близнюківського ліцею. З метою соціалізації дітям було організовано різноманітні активності.

Учні з задоволенням фотографувалися біля тематичної фотозони «Осіння феєрія»,  пригадали прикмети осені, розгадували загадки.

Сподобались дітям колективні творчі завдання: розмальовки плакату «Правила безпеки під час канікул», руханка «Ходить гарбуз по городу», до якої кожен мав змогу дібрати маску героя. У захваті змагалися в конкурсах «Збери овочі для борщу», «Стонога», «Хто швидше» тощо.

А на дерево бажань кожен на осінньому листочку написав своє саме заповітне бажання, більшість яких: скоріша перемога, бажання ходити до школи, мир.

Не обійшлося свято без маленьких подарунків та смакування традиційної осінньої страви – гарбузової каші.

Фото – сайт ліцею bliznjuky.licey.org.ua
Педагог-організатор Олена Кривонос

Залишити відповідь