Середа, 22 Липня, 2026
Головна > НОВИНИ > МЕДИЦИНА > 9 лютого у Лозовій працюватимуть лікарі КНП «Обласний центр онкології»

9 лютого у Лозовій працюватимуть лікарі КНП «Обласний центр онкології»



Всесвітній день боротьби проти раку відзначається щорічно 4 лютого. Проголошений він «Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями».


Одним з основних напрямків Всесвітнього дня боротьби з раком є пропагування серед населення профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань.
Державною установою «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» організовано масовий комунікаційний захід для населення з ранньої діагностики найпоширеніших видів онкологічних захворювань серед груп ризику.


У Лозовій захід з профілактики онкологічних захворювань відбудеться 9 лютого.
Робота фахівців, а це виїзні бригади лікарів КНП «Обласний центр онкології», буде проводитись у поліклінічному відділенні КНП «Лозівське територіальне медичне об’єднання» Лозівської міської ради (мікрорайон 4, будинок 25 м.) з 10:00 до 15:00 години.


Приєднуйтесь до заходів! Піклуйтесь про здоров’я завчасно!

Залишити відповідь