Поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який незаконно вирубував дерева
На Лозівщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який незаконно вирубував дерева. Своїми діями зловмисник завдав державі матеріальної шкоди на 75 тисяч гривень.41-річний чоловік протягом червня 2024 року спиляв у захисному лісовому насадженні Лозівського району 28 дерев породи «ясен звичайний», «берест» та «дуб». Встановлено, що фігурант на місці розпилював дерева на колоди та перевозив до свого місця мешкання, де зберігав на території домоволодіння. В подальшому продав незаконно зрубану деревину об’ємом 7 м. куб. за 10 000 гривень. У листопаді поліцейські провели огляд території домоволодіння зловмисника. Він добровільно видав залишок деревини. Слідчі Лозівського районного відділу поліції за процесуального керівництва Лозівської окружної прокуратури повідомили зловмиснику про підозру
Читати далі