П’ятниця, 29 Березня, 2024
Головна > НОВИНИ > СПОРТ > Додому з перемогою

Додому з перемогою

В селищі Мала Данилівка Дергачівського району відбувся Кубок Харківської області серед дорослих та юніорів (чоловіки – довгий цикл, жінки – ривок) з гирьового спорту.

Серед учасників були і гирьовики Близнюківщини. В результаті вони показали приголомшливі результати. Так, Шинкаренко Ніна, піднімаючи 12-кілограмову гирю, з результатом 219 балів виборола перше місце. Малиш Михайло з гирями по 24 кг у довгому циклі зробив 57 підйомів і теж став чемпіоном. Шудров В’ячеслав зробив 30 підйомів у довгому циклі з гирями вагою у 32 кг і теж отримав золоту медаль змагань.
Вперше близнюківські гирьовики виступали без підтримки свого тренера Тараса Андрійовича Осипи, але в пам’ять про нього в черговий раз показали свою спортивну спроможність, закладену роками наполегливих тренувань. Пишаємося нашими атлетами.