Четвер, 1 Грудня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Не обов’язково бути депутатом, головне – вболівати за свій край

Не обов’язково бути депутатом, головне – вболівати за свій край

Незабаром відбудуться перші сесії новоствореної Близнюківської селищної ради та Лозівської районної, де приймати відповідальні рішення будуть вже ті депутати, яких ми обрали на місцевих виборах 25 жовтня.

Слід зазначити, що кандидатами в депутати на цих виборах в досить великій кількості були молоді люди віком до 35 років. Дехто з них отримав мандат, дехто – ні, але кожен мав свою мету, представляючи програму дій, спрямовану на позитивні зміни в найближчому майбутньому рідного краю.

То сьогодні піде розмова з нашими земляками, які на місцевих виборах представляли різні партійні осередки. Незважаючи на те, що партія і кандидат цьогоріч йшли на вибори як одне ціле, в політичні кулуари заглядати не будемо, а ось закулісся планів  молодих та амбітних близнюківців спробуємо озвучити.

Павло Сергійович Корнієнко (депутат Лозівської районної ради).

Народився у 1991 році в Новій Каховці Херсонської області. Коли хлопчику було 5 років, родина переїхала до Близнюків. Закінчив Близнюківський ліцей, отримав вищу освіту у ХНУ ім. В.Н.Каразіна за спеціальністю «гідрогеологія нафти та газу».

Закінчив військову кафедру і під час першої хвилі мобілізації у 2014 році 19 березня був призваний на військову службу. Війна на сході України внесла значні корективи в долю Корнієнка, бо він відчув, що наразі рідна держава потребує його знань та фізичної сили в іншій галузі. Павло Сергійович підписав контракт з 93-ою окремою механізованою бригадою «Холодний Яр», а з червня 2019 року вже є начальником відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Близнюківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Паралельно з роботою навчається на четвертому курсі університету на юридичному факультеті. Одружений, має шестирічного сина.

–  Я розумію відповідальність, яку наразі вимагатиме від мене депутатська діяльність, то записався на онлайн-курси щодо вивчення аспектів депутатства, економічного розвитку громад, створення проєктів економічного розвитку та власне інституту громад. Намагаюся швидко вивчити те, чим до цього мало цікавився в силу своєї професії. Хочу працювати в робочій комісії по інвестиціях Лозівської районної ради. Завдяки цьому зможу відстоювати інтереси Близнюківщини в тих питаннях, які нам конче необхідно вирішити, – це залучення інвестицій та участь у великих грантових проєктах.

Я хотів би, щоб на Близнюківщині з’явився інститут місцевого економічного розвитку. Він реалізує стратегічні програми розвитку територій, покликаний для того, щоб громада могла брати участь знову ж таки в отриманні грантів і реалізовувати різні проєкти, починаючи від загальноосвітніх – закінчуючи розробкою земельних надр. Також у мене є мрія, щоб на території Лозівського району побудували біогазовий комплекс переробки відходів. Як депутат Лозівської районної ради бачу свою роль саме у відстоюванні інтересів рідної мені Близнюківської громади.

Олександр Олександрович Воронкін  (наймолодший депутат Близнюківської селищної ради)

Народився у 1992 році в Близнюках. Закінчив Алісівську школу, Харківський комп’ютерно-патентний коледж за спеціальністю обслуговування комп’ютерних мереж. Працював на різних посадах в системі правосуддя України. Має вищу юридичну освіту, яку отримав у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Наразі працює юрисконсультом в ТОВ «Колос». Одружений, має двох синів.

– Минули вибори. Дякуючи підтримці виборців, мене обрано депутатом Близнюківської селищної ради. Вважаю, що новий територіально-адміністративний устрій повинен принести користь нашій громаді, бо більшість податків залишаться на місцях. Отже, ми отримаємо реальну можливість покращити життя близнюківців.

Як депутат планую лобіювати інтереси всіх мешканців нашої громади, наполягатиму на створенні мобільного Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), щоб хоч раз на місяць на територію великих сіл колишніх сільських рад виїжджали адміністратори ЦНАПу і працювали з населенням на місцях. Окрім того, відстоюватиму збереження мережі шкіл там, де цього хочуть батьки і діти, та постійно підніматиму питання ремонту та відбудови автодоріг між селами. В межах депутатської компетенції підтримуватиму всі проєкти, які допоможуть створити нові робочі місця. А ось під час затвердження  старост голосуватиму лише за тих, кому довіряють їхні ж земляки. Головним пріоритетом депутатської діяльності бачу людяність та чесність.

Якщо дивитися вперед з оптимізмом, то я хотів би, що через три роки на Близнюківщині вестимуться ремонти на дорогах у всіх напрямках, до нас зайдуть багаті інвестори з цікавими пропозиціями, буде багато робочих місць, і молоді люди поспішатимуть до рідного краю, щоб тут створювати сім’ї та народжувати дітей. Реальність, на жаль, не така казкова, бо район у нас дотаційний, інфраструктури фактично немає, працевлаштування на нулі, а інвестори бояться переступати «поріг» Близнюківщини, бо географічно ми знаходимося поряд  з областю, де проходять військові дії. Втім, на те й обрали нас люди, щоб ми змогли підняти рівень життя.

Катерина Василівна Білик  (депутат Близнюківської селищної ради)

Народилася у 1989 році у селі Вільне Перше Близнюківського району. Закінчила Бурбулатівську школу. Має дві вищих освіти: закінчила Донбаську державну машинобудівну академію та Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, має кваліфікації магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» та економіста з фінансової роботи.

Працювала провідним спеціалістом відділу обслуговування громадян у Пенсійному фонді, головним бухгалтером СФГ «Горизонт», головним спеціалістом взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату Близнюківської РДА та на інших посадах райдержадміністрації, наразі є секретарем керівника Близнюківського селищного голови. Незаміжня. Захоплюється йогою, бджільництвом, фотографуванням.

 – Я давно працюю у сфері публічного адміністрування, знаю нюанси цієї роботи. Хотіла б приносити користь в робочій комісії селищної ради з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської етики та законності правопорядку. Я можу зараз впевнено сказати, що покращення якості життєдіяльності нашої громади залежить від власне активних громадян, які особисто зацікавлені  в цьому.

Свою депутатську діяльність бачу у відповідальності перед населенням та взаємодії з людьми. Співпраця повинна бути дієвою через електронний документообіг, призначених старост, засоби масової інформації як друковані, так і в соціальних мережах і, звичайно, у безпосередніх зустрічах та відкритому спілкуванні з громадою. Я людина відповідальна і для мене депутатство не просто додаткове набридливе навантаження, а робота на результат. То принцип роботи бачу у формулі: запитання – відповідь! Розв’язувати проблеми всіх і всі відразу неможливо. На мою думку, перевагу слід надавати злободенним.

Думаю, що в кожному населеному пункті Близнюківщини є люди з активною життєвою позицією, на яких можна покластися. Адже не обов’язково бути депутатом, головне, вболівати за своє село і вірити, що жити в ньому стане краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *