Субота, 3 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > КРАЇНА > Травневі примхи погоди

Травневі примхи погоди


Синоптики попередили українців про першому рівні небезпеки, оскільки в Україні сьогодні, 11 травня, прогнозуються сильні пориви вітру, швидкість якого сягатиме до 20 метрів в секунду.

Крім того, штормове попередження оголошено в багатьох областях країни. Про це йдеться на сторінці ГосЧС в соціальній мережі Facebook.
Сильні пориви вітру прогнозуються в південно-східному регіоні України, там його швидкість сягатиме від 15 метрів в секунду і до 20 – а це вже дуже сильний вітер, який і може накоїти чимало лиха. Поривчастий вітер очікується в Дніпропетровській області, Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській, а також у Запорізькій.

Тому в таку погоду в жодному разі не паркуйте свій транспорт під деревами, а також намагайтеся триматися самі якнайдалі від місць, які можуть бути небезпечними, а саме від рекламних щитів, гілок і старих ненадійних споруд.

Крім того, варто відзначити, що високий рівень пожежної небезпеки, 11 травня, буде спостерігатися в південних, західних, центральних та більшості східних областях України, а саме в Чернігівській області та Житомирській.

Тому жителям цих регіонів потрібно бути гранично обережними, особливо під час відпочинку на природі, оскільки сильний вітер може поширити вогонь з запаленого багаття, який самотужки загасити вам навряд чи вдасться
Також синоптики попередили про те, що через різке потепління на високогір’ї в східній частині Івано-Франківської та Закарпатської області прогнозується сніголавинна небезпека, тому відпочиваючим в цих областях слід бути дуже обережними.

Погодні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *