Субота, 4 Лютого, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Щастя живе там, де є діти

Щастя живе там, де є діти

Кожна дитина для своїх батьків найдорожча та найрідніша. За кожну болить серце, а коли дітей п’ятеро, то й серце розділяється на п’ять рівних частинок, кожна з яких намагається огорнути любов’ю та захистити своє дитя. Так є в сім’ї Фарафонових. Знаєте, щастя обирає собі для життя ті місця, де панують любов та взаєморозуміння, а ще гомін багатьох дітей. 

Можна багато розповідати про найстаршого сина Ольги та Дмитра Фарафонових Станіслава, який зараз уже дорослий чоловік і забезпечує себе сам, працюючи на флоті. Вилетіла з родинного гнізда і Аня, яка у свій час закінчила Близнюківську музичну школу з відзнакою по класу фортепіано, а зараз вивчає міжнародне оподаткування на ІІІ курсі університету ім.Бекетова. 

Після 9 класу поїхав навчатися до училища при Херсонській морській академії чемпіон України з гирьового спорту, вихованець Тараса Андрійовича Осипи – Іван. Найменшому, Миколці, вже сім років. Він займається малюванням та планує підкорити гітару. В цій неординарній красивій сім’ї росте ще Катерина. Саме на її сьогоднішніх досягненнях хочеться зупинитися, адже завдяки своїм спортивним досягненням дівчинка прославляє рідні Близнюки далеко за межами області та й України. 

Катюшу (на фото) батьки повели на художню гімнастику у п’ятирічному віці, і з того часу вже протягом восьми років дівчинка безперервно віддає весь свій вільний час тренуванням, вдосконалюючи своє тіло та досягаючи все кращих результатів на змаганнях. Її тренером багато років поспіль у Лозівській дитячій спортивній школі «Олімпія» була Нор Оксана Анатоліївна, яка й прищепила вихованиці любов до художньої гімнастики, бо вже зараз 12-річна Катя мріє про тренерську діяльність.

 У арсеналі нагород Фарафонової понад 60 медалей. Вона брала участь у змаганнях в різних містах України, Польщі, Прибалтики та Молдови і скрізь показувала чудовий результат. А ось на минулому тижні Катюша повернулася із Міжнародного турніру по художній гімнастиці, який проходив у Варшаві, де виборола ІІ місце.

Дівчинка впевнено прямує до спортивного олімпу, бо її підтримують рідні. «У Каті особлива любов з бабусею,- розповідає мама Ольга. – Анна Миколаївна взагалі мудра жінка, порадниця, вона любить всіх своїх онуків, а ось з Катюшею вони – споріднені душі». 

То виявляється і успіх тягнеться туди, де є любов!

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *