Середа, 7 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Наталя Братушкіна вивезла на Вінниччину 20 котів та 30 собак

Наталя Братушкіна вивезла на Вінниччину 20 котів та 30 собак

Наша землячка вже давно опікується безпритульними тваринами. Та коли через війну виникла загроза життю, своїх підопічних вона не покинула напризволяще.

«Деякі люди говорили: відкрий ворота і випусти, нехай йдуть. Ну як я могла випустити стільки тварин голодними?», – розповідає Наталя.

Кілька років тому забрала до себе безхатька-пса Рижика. У нього вибите око, в собаку стріляли, куля застрягла в лапі. Тварину труїли. Жінка рудого врятувала. Спершу вилікувала, потім відгодувала.

Собаку Принцесу жінка викупила у живодерні. Туди, пояснює, потрапляють тварини, яких господарі викинули на вулицю.

Коли росія пішла війною на Харківщину – жінка забрала з собою усіх – Шона, Лакі, Лапу, Кнопу, Люксора. Евакуювати півсотні котів і собак допомогла Харківська служба порятунку тварин.

Дочка Наталі Вікторія для мами і її підопічних знайшла на Вінниччині тимчасове житло. Зупинилися у батьківській хаті зоозахисниці Руслани Кравченко.

«Спершу я плакала. Привезла їх сюди, вони по вулиці розбіглися, парканів немає. Тільки машину побачили, бігли. Але люди допомогли: хто будку випилював , хто продукти ніс. Молоко несуть тваринам, яйця», – каже Вікторія.

Сама ж Вікторія до війни жила і працювала у Харкові. Коли почали стріляти, переїхала у Вільнюс. Зараз разом із мамою у Грушківцях.

Наразі жінки шукають меценатів, які б допомагали тваринам з кормом. Нині це робить вінницька волонтерка Тетяна Постановська.

Фінансово домашній притулок підтримують діти Наталі.

Своїх підопічних Наталя Братушкіна не віддає. А ось цуценятам шукає господарів.

Джерело: vinnitsa.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *