Середа, 7 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Алісівський юнак – майбутній дипломат міжнародних відносин

Алісівський юнак – майбутній дипломат міжнародних відносин

Університет Печа (Пецький університет, угор. Pécsi Tudományegyetem) — вищий навчальний заклад в Угорщині; найдавніший за часом заснування та один з найбільших університетів сучасної Угорщини. Розташований у місті Печ.

Наразі університет нараховує близько 20 тисяч студентів, з яких понад 4500 іноземці.

От серед цих іноземців з 1 вересня 2020 року студентом цього престижного закладу є наш земляк Артур Суренович Мугумян.Минулого року ми вже писали про цього цілеспрямованого юнака, який закінчив Алісівську школу. На той час Артур захистив диплом в Харківському національному університеті радіоелектроніки, отримав ступінь бакалавра і готувався до вступу в магістратуру, а паралельно працював над власним проектом.

Справа в тому, що Артур Суренович ще й чудовий програміст, який сам розробляє сайти для приватних осіб та кампаній. А ще він тривалий час займався каучсерфінгом (від ред: світова спільнота мандрівників, які допомагають один одному) і завдяки цьому мав змогу подорожувати багатьма країнами світу, вивчаючи їхню історію, архітектуру та побут населення зсередини.
Тоді, під час інтерв’ю, на традиційне запитання стосовно планів на майбутнє юнак відповів: «Планів багато, але доки вони не реалізовані, – це тільки слова, які нічого важливого не несуть».
Втім, поступово наш земляк досягає все більшого, плануючи своє майбутнє та ставлячи перед собою все нові завдання. За рік, що минув, герой цієї розповіді, який безсумнівно відноситься до прогресивної молоді, закінчив магістратуру Харківського вищого навчального закладу, отримавши відповідний диплом, і… вирішив розвиватися далі.

Враховуючи численні подорожі, вільне володіння декількома іноземними мовами, набуті навички комунікативного спілкування з людьми різних національностей та неабиякі знання, юнак прийняв рішення спробувати свої сили у вивченні міжнародних відносин. Для цього обрав Пецький університет, бо саме цей вищий навчальний заклад приймає на навчання іноземних студентів, які, здавши тести та пройшовши співбесіду, мають змогу безкоштовно отримати необхідні знання та престижну професію.

Артур Мугумян став студентом Печі з другої спроби. Перший раз, успішно написавши всі тести, юнак не пройшов співбесіду, а ось у цьому році удача посміхнулася йому, принісши під час карантину і вимушеного сидіння вдома довгоочікувану звістку.

Наразі юнак із Алісівки готується стати дипломатом міжнародних відносин.
«Мені дуже подобається вчитися і я намагаюся спробувати свої сили в різних галузях, – розповідає Артур. – Сьогодні я щиро хочу подякувати своїм батькам, які завжди підтримують мене у будь-яких починаннях, навіть іноді для них незрозумілих. Власної сім’ї поки що створювати не планую, бо першочерговим для мене зараз є навчання та особистісний розвиток. Також планую продовжувати подорожі іншими країнами, бо це захопливо і корисно».
…Спілкуючись з молодими людьми, які часто приємно вражають своїми досягненнями, неабиякими знаннями та амбітними планами, впевнюєшся, що малонаселений Близнюківський район сіє свій цвіт по всьому білому світу і розквітає він чудовими квітами, які з часом дадуть неперевершений урожай..

Ірина Воронкіна
Дата публікації: 21.09.2020 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *