Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > ОСВІТА > «Eco Fashion Designers 2021»

«Eco Fashion Designers 2021»

З нагоди Дня Землі учні 5-7 класів Близнюківського ліцею долучились до польсько-українського проєкту «Eco Fashion Designers 2021». Також учасниками події стали учні школи Болеслава Кривоустого з Познані і гімназії № 20 з Маріуполя.

Метою проєкту було привернення уваги до проблем стихійних сміттєзвалищ, засилля пластику у повсякденному житті та повторного використання перероблюваного сміття.

Учасникам було запропоновано розробити вбрання чи аксесуар зі «сміття», яке можна переробити, тобто з пластику, паперу, поліетилену тощо. Юні дизайнери мали зробити фото чи відео-презентації своїх еко-моделей та додати короткий опис англійською мовою.

На талановитих шанувальників моди та захисників навколишнього середовища Близнюківського ліцею чекає сюрприз у вигляді авторських сертифікатів, розроблених з нагоди проєкту польськими учнями, та перегляду слайд-фільму за їх участі.

Куратори від Близнюківського ліцею – вчителі Віра Палагута і Євгенія Ляпкало – щиро дякують класним керівникам та батькам учасників за допомогу у створенні еко-образів, формування в дітей творчого мислення й дбайливого ставлення до природи.

Організатори і учасники сподіваються, що своїми стараннями зможуть привернути увагу учнівства і громади до екологічних проблем селища, а такий проєкт стане гарною традицією, де всі бажаючі зможуть проявити себе, показавши креативність і талант.

Євгенія ЛЯПКАЛО, вчитель Близнюківського ліцею

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *