П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Теплі картини Алли Рибалко

Теплі картини Алли Рибалко

Учитель – професія багатогранна, вимоглива до тих, хто її обирає, то педагогами стають люди непересічні, часто талановиті. Серед таких людей і Алла Анатоліївна Рибалко, жителька села Софіївка Перша і колишня вчителька початкових класів.

Віддавши улюбленій роботі 25 років, ще молода жінка пішла на пенсію. Сьогодні освітній заклад вже не функціонує, але спогади про педагогічну діяльність назавжди в пам’яті людини, закоханої у свою професію.

Втім, сьогодні мова піде про інше. Алла Рибалко рік тому почала писати картини, від яких віє теплом та позитивною енергетикою.

Вона розповідає: «Малювати я любила з дитинства і особливо фарбами, бо ні олівці, ні тим паче фломастери, ніколи не зможуть передати всі відтінки кольорів. Працюючи в школі, мріяла викладати образотворче мистецтво, але й робота з учнями початкової школи не була перепоною моєму захопленню. Швидше навпаки, бо на уроках малювання ми використовували лише фарби і розвивали творчу уяву. Зазначу, що дуже гарно малюють мій старший брат і син, а я серйозно почала займатися живописом не так давно. Першу свою картину написала акрилом, бо побоялася маслом, адже у початківця може вийти просто «мазанина». Але з часом знайшла в інтернеті так звані «марафони живопису», наслухалася лекцій та порад професійних художників, я ж бо самоучка, і почала пробувати. Зараз маю більше 30 картин і, щоб набити руку та напрацювати відповідну техніку, беру постійну участь у творчих марафонах. Завдання не з легких, але мені подобається, бо вчуся тому, що подобається робити.
Я дуже дякую всій своїй сім’ї за підтримку мого починання, за їхнє захоплення моїми картинами, а іноді й критику. До слова, головним поціновувачем таланту бабусі є мій чотирирічний онук Ренат. Ось він мені завжди говорить правду і навіть іноді допомагає змінювати сюжет картин».

Алла Анатоліївна не тільки пише чудові картини, якість яких вже оцінено серед художників, а й складає вірші, кладе їх на музику та оформляє ексклюзивними картинками. До всього, вона чудова мама, дружина і невістка. «Я свою сім’ю обожнюю і розчиняюся в ній повністю. У мене чудові батьки, але тата не стало два місяці тому – це страшна втрата. Свекри мене підтримують, люблять як рідну доньку. З чоловіком ми живемо разом вже більше 30 років, і діти у нас чудові. Старший син Роман допомагає татові, вони займаються фермерством, а невісточка – розумниця і помічниця. Донька Таня у свій час всіх нас вразила рішенням здобувати вищу освіту в Польщі. То взагалі цікава історія. Ще школяркою поїхала на екскурсію до цієї країни і умудрилася пройти у Варшавському університеті співбесіду. То яким же було наше здивування, коли ми отримали запрошення на навчання з-за кордону. На той час 17-річна дівчинка твердо заявила, що буде навчатися тільки там. І ось, вона вже має роботу і відкрила власну фірму. Коли приїжджає додому, завжди бере деякі картини з собою, говорить, що від них віє моєю любов’ю. Та так і є, бо в кожну роботу я вкладаю частинку душі», – розповідає майстриня.

Картини Алли Рибалко захоплюють, примушують вдивлятися в них, щоб побачити…сімейний затишок, тишу, красу природи і вдячність за долю.

Ірина ВОРОНКІНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *