Вівторок, 26 Жовтня, 2021
Головна > НОВИНИ > СПОРТ > Кубок пам’яті уплатнівських футболістів виборола місцева команда

Кубок пам’яті уплатнівських футболістів виборола місцева команда

Минулої неділі в селі Уплатне проводився третій розіграш Кубка пам’яті уплатнівських футболістів. Карантинні вимоги надовго заблокували масові заходи, то люди з радістю сприйняли повідомлення щодо свята футболу.
Відкривали змагання селищний голова Геннадій Король, начальник Уплатнівського відділення з питань благоустрою Тетяна Туник та ветеран футболу Олексіївської команди Олександр Чередниченко, а право першого удару по м’ячу надали досвідченим футболістам-ветеранам Анатолію Цабека (ФК «Уплатне») і Олександру Чередниченку (ФК «Олексіївка») та починаючим спортсменам – Станіславу Хмільовському і Назару Пужайчереді.

Взагалі на розіграш Кубка пам’яті було запрошено чотири команди – «Уплатне-Олексіївка», «Володимирівське», «Квітневе» та «Близнюки». Після жеребкування в першому півфіналі зустрілися команди «Уплатне-Олексіївка» та «Близнюки». Вже на першій хвилині гри після передачі Сергія Боровика рахунок відкрив Владислав Галушка, який вивів господарів поля вперед. На 15 хвилині уже відзначилися близнюківці: після подачі кутового Яном Брижиком вміло зіграв Євген Шаповал, який встановив рівновагу – 1:1.

В другому таймі у близнюківців були проведені заміни і замість досвідчених гравців вийшли на поле четверо зовсім юних футболістів. Це і вирішило долю зустрічі: за п’ять хвилин до кінця гри Владислав Галушка забив другий гол у ворота суперників, а ще через хвилину Віталій Туник встановив кінцевий результат – 3:1 на користь господарів турніру.

В другому півфіналі зустрілися молода команда з Квітневого та більш досвідчена «Володимирівське» з Новонадеждиного. В першому таймі йшла цікава гра. Жодній з команд не можна було віддати перевагу, але в другому таймі на 3 хвилині відзначився кращий футболіст Близнюківщини сезону 2020 року Дмитро Меркулов, а на останній хвилині гри він же вдруге забив м’яч у ворота ФК «Квітневе». Отже, 2:0 на користь новонадеждинців.
Після невеликої перерви вийшли на поле команди з Квітневого та Близнюків, що визначали третього призера турніру. Перший тайм не дав переваги жодній з команд – 0:0. В другому – на другій хвилині відзначився Сергій Зайцев. Ще через сім хвилин красивий м’яч головою забив Євген Шаповал, і з рахунком 2:0 почали перемагати близнюківці. Все, на що могли спромогтися футболісти команди «Квітневе», це забити гол «престижу», який влучно помістив у ворота молодий гравець Дмитро Тарасенко. Отже 2:1 на користь команди «Близнюки», яка й посіла ІІІ призове місце.

Згодом на поле вийшли команди «Уплатне-Олексіївка» та «Володимирівське», які змагалися за І місце. Напружено проходив поєдинок, і жодній з команд не вдалося відзначитися. Тільки післяматчеві пенальті вирішили долю переможця. Господарі тільки одного разу схибили, а от новонадеждинці це зробили двічі.
Останній удар футболістів «Володимирівського» зумів відбити воротар уплатнівців Гліб Литвин. То по пенальті з рахунком 6:5 перемогла ФК «Уплатне-Олексіївка», яка й стала володарем Кубка пам’яті уплатнівських футболістів.
Під час церемонії нагородження було визначено кращих гравців: воротаря Артема Буніядова (ФК «Володимирівське»), захисника Олександра Зуєва (ФК «Близнюки»), півзахисника Дмитра Бугаєнка (ФК «Квітневе»), нападника Владислава Галушку (ФК «Уплатне-Олексіївка»). Кращим гравцем турніру став Олександр Лавренко (ФК «Уплатне-Олексіївка»). А ось кращого бомбардира так і не визначили, бо три гравці забили по три м’ячі.

Тетяна Туник зазначає: «Раніше ми проводили в селі розіграш Кубка пам’яті Олександра Рогинського, але з часом вирішили перейменувати ці змагання в Кубок пам’яті уплатнівських футболістів. Скажу відверто, що свято футболу у цьому році відбулося завдяки Олександру Кушу, який дистанційно зумів скоординувати та організувати цей захід. Спонсором змагань виступив житель с.Олексіївка Сергій Рупан, який працює в престижній іноземній фірмі і домовився про підтримку сільського футболу, то об’єднана команда «Уплатне-Олексіївка» грала в новенькій формі, та ще й нагороди і частування теж лягли на плечі спонсорів, які, наскільки я знаю, і надалі продовжуватимуть допомагати відновлювати футбольні змагання в селах Уплатне та Олексіївка. Стадіон обкосив Олександр Пужайчереда, а пофарбували лавки та прибрали територію працівники Уплатнівського відділення Близнюківського КП «Комунальник», робили спеціальну розмітку юні помічники – Назар Пужайчереда, Станіслав Хмільовський та Денис Бєляєв. Були й відповідальні кухарі – Олександри Берлізов та Каменев, завдяки яким і шурпа, і каша були дуже смачними. Цей захід вкотре підтвердив, що разом можна зробити безліч добрих справ на користь громаді».