Вівторок, 4 Жовтня, 2022
Головна > НОВИНИ > КРАЇНА > В Україні послаблюють карантинні обмеження

В Україні послаблюють карантинні обмеження

Кабінет міністрів України затвердив послаблення карантинних обмежень для установ культури і гостинності, які будуть діяти в жовтій зоні, повідомив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко.

“Послаблення карантинних обмежень для установ культури і гостинності – затверджено. Дане рішення сьогодні було прийнято Кабміном. Зазначу, що дані послаблення діятимуть тільки в жовтій зоні. У червоній і помаранчевій можливі додаткові обмеження через підвищену захворюваність”, – написав Ткаченко в Telegram-каналі.

Зокрема, за його словами, найближчим часом установи культури і кінотеатри підвищать заповнюваність до 2/3 від загальної кількості місць. А в разі негативного тесту на коронавірус (ПЛР або експрес-тест) або вакцинацію кожного відвідувача і організаторів – обмеження наповненості не застосовуватимуться!

Також заклади громадського харчування зможуть працювати без часових обмежень, а також зможуть проводити банкети, майстер-класи, публічні події тощо. Столики ж повинні розміщуватися з дистанцією 1,5 м.

Установи, що надають послуги з розміщення (наметові містечка, трейлерні парки, бунгало, кемпінги) зможуть працювати в усіх зонах, окрім червоної.

Крім того, дозволено проводити масові заходи (культурні, спортивні, розважальні, релігійні тощо) за участю не більше однієї людини на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 2\3 місць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.