Середа, 29 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > НАМ ПИШУТЬ > З газетного рядка в історію рідного села

З газетного рядка в історію рідного села

Всеукраїнський день краєзнавства відзначається 28 травня. До цього свята в Острівщинській сільській бібліотеці–філії представлена викладка «З газетного рядка в історію рідного села». Матеріал для неї маємо завдяки натхненній праці Бутко Валентини Мефодіївни. У 1959 році після закінчення Львівського культосвітнього технікуму 19-річна дівчина приїхала працювати до нашого села. Люди залюбки йшли в бібліотеку, адже їх зустрічала щира, душевна людина. Валентині Мефодіївні вдавалось об’єднувати та зацікавлювати відвідувачів різних поколінь. Впродовж 57 років бібліотекар приділяла значну увагу краєзнавству: досліджувала історію села, формувала папки газетних статей.

А чого варті фотоальбоми! Кожна фотографія – це мить, яка увійшла в історію на роки, це привіт нашим нащадкам від наших предків. Краєзнавчими документами часто користуються школярі та студенти для написання рефератів. І кожен, кого цікавить історія села та його жителів, може їх переглянути. Чи то просто заглянути в архіви задля того, щоб не забути, чиї ми діти та онуки, якими людьми були наші предки! Щоб хоч трішки бути схожими – по щирості, чуйності, добру. Переглянути і згадати, щоб потепліло в душі.

Валентино Мефодіївно! Ми – Ваші односельці і ті, кого доля завела в далекі світи, щиро дякуємо Вам за сумлінну, наполегливу роботу! Бажаємо Вам міцного здоров’я і бадьорості на довгі роки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *