Субота, 4 Лютого, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Досягнення вихованців музичної школи

Досягнення вихованців музичної школи

Близнюківська музична школа існує з 1968 року. За цей час з її стін вийшло близько 300 обдарованих дітей. Минулої неділі вчителі ДМШ прощалися ще з сімома талановитими учнями, які вже завершили навчання. То сьогодні наша розмова піде з директором закладу Іваном Миколайовичем Скотніком.

Іване Миколайовичу, скажіть, будь ласка, за якими напрямками навчаються діти у Близнюківській музичній школі?

У нас універсальна школа, бо поряд з вивченням інструментального мистецтва, гри на фортепіано, гітарі, баяні, домрі та бандурі, учні мають змогу відвідувати клас образотворчого мистецтва.

А скільки вчителів викладають у школі?

Наразі працюють шість основних викладачів та два сумісника.
Ольга Веніамінівна Шабуліна навчає дітей грати на фортепіано, Олександра Сергіївна Корж – на домрі, бандурі та ще й є диригентом нашого славного оркестру народних інструментів, Сергій Юрійович Свищов викладає в класі гітари, а я навчаю дітей грати на баяні. Є у нас і цікава статистика (посміхається): молоді талановиті вчителі класу образотворчого мистецтва Самохіна Анна Едуардівна та Нікітіна Дарія Андріївна зараз у відпустках по догляду за дітьми. То сьогодні навчають дітей малюванню Логвиненко Анна Олександрівна та Мовчан Анастасія Сергіївна.

– Незважаючи на карантинні обмеження та дистанційне навчання, вихованці Близнюківської ДМШ постійно брали участь у популярних та престижних фестивалях для обдарованих дітей. Розкажіть, будь ласка, детальніше, які результати показали юні таланти.

У нас навчаються дійсно талановиті діти, які мають амбітні прагнення та цілеспрямовано йдуть до мети, щоб стати кращими, показати свою майстерність якомога ширшому колу прихильників та знавців класичної музики, а викладачі в цьому їм допомагають. То учні «Близнюківської школи мистецтв» за 2020/2021 навчальний рік мають значні досягнення.
Гредунова Дарина стала лауреатом І ступеня Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».
Кривонос Анастасія виборола І місце в Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі «OCTOBER DAY 2020», стала лауреатом ІІ ступеня зонального фестивалю інструментальної музики «Слобожанські джерела», лауреатом ІІ ступеня Міжнародного музичного конкурсу «RACCONTO DI PRIMAVERA 2021» (Італія, м.Равенна) та лауреатом III ступеня третього Відкритого обласного конкурсу мистецтв «Народні джерела», який проходив у Лозовій.
Асмолов Павло є лауреатом III ступеня шостого Міжнародного конкурсу академічного учнівського та студентського музичного мистецтва «Дніпровські хвилі» (грудень 2020р.), у січні 2020 року він завоював II місце у Всеукраїнському дистанційному фестивалі-конкурсі «Срібний Зорепад 2020» та став лауреатом III ступеня третього Відкритого обласного конкурсу мистецтв «Народні джерела» (м. Лозова).
Cелюков Валентин – лауреат III ступеня п’ятого Всеукраїнського професійного конкурсу учнівського та студентського мистецтва «Чарівний камертон», який проходив у лютому цього року в Дніпрі, лауреат I ступеня зонального фестивалю інструментальної музики «Слобожанські джерела» (м.Первомайський), лауреат II ступеня Міжнародного музичного конкурсу «RACCONTO DI PRIMAUERA 2021» та дипломант третього Відкритого обласного конкурсу мистецтв «Народні джерела» (м.Лозова).
Ухань Дарина – лауреат ІІІ ступеня Міжнародного музичного конкурсу «RACCONTO DI PRIMAVERA 2021», лауреат III ступеня третього Відкритого обласного конкурсу мистецтв «Народні джерела».
Чудові показники має оркестр народних інструментів. На чолі з Олександрою Корж діти виграли у Всеукраїнському дистанційному фестивалі-конкурсі «Срібний зорепад-2020», стали лауреатами ІІІ ступеня Міжнародного музичного конкурсу «RACCONTO DI PRIMAVERA 2021» та лауреатами II ступеня третього Відкритого обласного конкурсу мистецтв «Народні джерела».
Медведєва Вікторія та Максименко Тимофій – дипломанти Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».
Тараненко Олександра – лауреат ІІ ступеня обласного відкритого конкурсу дитячої творчості «Хліб в моїй уяві».
Мизніков Матвій – дипломант третього Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу виконавців на класичній гітарі «Гітаріада» (м.Рівне), він виборов III місце у Відкритому конкурсі виконавців на народних інструментах «Art Freedom Folk» (м. Харків) та став дипломантом обласного конкурсу мистецтв «Народні джерела» (м. Лозова).
Марченко Олександр теж дипломант конкурсу мистецтв «Народні джерела».
То нам є чим пишатися і з чим прямувати вперед до чергових перемог.

– Дякую. Чи планується розширення напрямків навчання в дитячій музичній школі?

Так, в наступному навчальному році плануємо відкрити ще й клас театрального мистецтва, куди набиратимемо учнів 1-3 класів загальноосвітніх закладів освіти.

– Як можна стати учнем Близнюківської музичної школи?

Набір учнів на наступний навчальний рік відкрито.
Якщо дитина любить музику, розуміє її та хоче навчитися грати на одному з тих інструментів, які ми пропонуємо, то батьки можуть телефонувати на мій номер 095-728-05-62, і я розкажу, що треба зробити, щоб підготуватися до відбіркового конкурсу.

Наостанок слід додати, що звітний концерт учнів музичної школи відбувся на досить високому рівні, а переглянути його можна в групі «Нове життя» у Фейсбуці.

Записала
Ірина ВОРОНКІНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *